בית / רחפנים ושלט רחוק - גיקופטר - הערוץ הרשמי / Xiaomi YI Erida – הרחפן טריקופטר החדש של שיאומי

Xiaomi YI Erida – הרחפן טריקופטר החדש של שיאומי

Xiaomi YI Erida – הרחפן טריקופטר החדש של שיאומי

Xiaomi YI Erida

לאחר השקת הרחפן הראשון של שיאומי Mi Drone שהיה הרחפן הראשון ששיאומי בעצמם תחת המותג Xiaomi השיקו, שלמרות שלא הרבה אנשים בארץ רכשו את הרחפן, בעולם היו עליו תגובות חיוביות, שיאומי שתמיד חודרת לשווקים חדשים בצורה מעוררת קנאות ומצליחה להצטיין במהירות ולהביא חידושים כמעט בכל תחום שאליו היא נכנסת כך נראה גם עם הטריקופטר החדש ה- Xiaomi YI Erida.

הטריקופטר החדש שיושק בקרוב הוא תחת שם המותג YI שזו חברת בת של Xiaomi, בהחלט הולך להיות אחד המעניינים בשוק, החברה טוענת שה- Xiaomi YI Erida יהיה הטריקופטר המהיר בעולם ויגיע למהירות של 120 קמ"ש.

רחפן טריקופטר הוא רחפן שבניגוד לצורה המקובלת של 4 להבים (קוואדקופטר) יש לו 3 להבים, זה לא הרחפן הראשון בשוק עם שלושה מנועים אך בהחלט הטריקופטר המעניין ביותר שנראה לאחרונה.

נתונים טכניים

ה- Xiaomi YI Erida אינו מגיע עם שלט והוא נשלט על ידי אפליקציה בלבד מה שמעלה שאלות רבות בנוגע לטווח הקליטה שלו, והתדרים שהוא צפוי לפעול בהם, כידוע אם הוא ישדר על תדר 5.8GHZ הלוא הוא יהיה אסור ליבוא לישראל, בגלל שהוא הולך להיות נשלט עם אפליקציה קיים חשש שהם ישתמשו ב-5G דרך וויפי מה שיהפוך את הרחפן לאסור לישראל, בדיוק כמו ה-Mavik של DJI, כאמור הפרטים עדיין לא מדוייקים נצטרך להמתין עוד מעט.

במידה ואנשים פרטיים לא יוכלו לייבא את הרחפן בעצמם נקווה שלפחות היבואנים יוכלו להביא את הרחפן או להתאים אותו בדרך כלשהי לישראל.

גוף הרחפן עשוי סיבי פחמן(קרבון) מה שהופך אותו לקל וחזק.

שתיים מתוך שלושת הזרועות של ה- Xiaomi YI Erida מתקפלות בדומה למאוויק של DJI.

Xiaomi YI Erida

 

בנוסף להמהירות המסחררת הרחפן הולך להיות מצוייד בגימבל מתקדם שמותאם באופן מושלם למצלמת 4K של Xiaomi (קישור כאן)שכולנו כבר מכירים את האיכות המטורפת של המצלמה הזו שרק היא לבד נמכרת באיזור ה-200$, ניתן גם להשתמש במצלמת אקסטרים אחרת.

אם כבר דיברנו על מחירים המחיר עדיין לא ידוע אבל סביר להניח שיהיה באיזור ה-500$ בהשקה(הערכה בלבד) ללא המצלמה.

זמן הטיסה של הרחפן הלוא הוא אחד הנתונים החשובים ביותר ברחפן הולך להיות ארוך במיוחד ויגיע לאיזור ה-40 דקות! שזה בהחלט מרשים.

סיכום

ישנם עוד הרבה שאלות בקשר לרחפן הזה, כל המידע שנכתב כאן נלקח מהאתר הרשמי של שיאומי קישור כאן

לצערי עדיין יש חורים ואין פירוט מלא של המפרט, נפח סוללה, טווח הקליטה ופרטים חשובים נוספים אך נמשיך לעקוב אחר הרחפן המעניין הזה ונקווה שיושק במהרה, תואם לישראל ובמחיר הוגן.

הרחפן כבר מופיע ב-Gearbest קישור כאן אך עדיין לא החלה המכירה המוקדמת, עצם זה שהוא שם אומר שכנראה בקרוב המכירה המוקדמת תתחיל ואז גם יתבררו הנתונים החסרים שישלימו את התמונה המלאה.

 

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

MJX Bugs 2 B2C רחפן GPS עם מצלמה

סקירה רחפן – MJX Bugs 2 B2C – רחפן GPS עם מצלמה 1080P

MJX Bugs 2 B2C – רחפן GPS עם מצלמה 1080P בלי לשבור את הכיס MJX …

כתיבת תגובה