בית / רחפנים ושלט רחוק - גיקופטר - הערוץ הרשמי / Syma X5UC – סקירה רחפן שומר גובה עם מצלמה – עיצוב חדשני

Syma X5UC – סקירה רחפן שומר גובה עם מצלמה – עיצוב חדשני

Syma X5UC – סקירה רחפן שומר גובה עם מצלמה

Syma X5UC

קיבלתי לסקירה מאתר – Gearbest את ה- Syma X5UC יצא לי לפתוח עשרות חבילות של רחפנים בטווח המחירים הזה אבל ב- Syma X5UC מיד הרגשתי במשהו שונה, עיצוב יפיפה, גימור מבריק, כזה שאתה רואה בתמונה ואומר לעצמך שבטח זה לא נראה ככה במציאות, אז חבר'ה, הרחפן הזה באמת בנוי טוב ויוצא דופן מרחפנים אחרים בטווח המחיר הזה.

מלבד העיצוב היפה יש גם כל מיני פיצ'רים שלא ראיתי ברחפנים אחרים כמו שיטת החיבור של הפרופים אל גוף הרחפן, הרגלי נחיתה, כפתור ההדלקה הנוח מאוד שנמצא על גב הרחפן, שיטת ההברגה של המצלמה אל גוף הרחפן והכי חשוב הסוללה אשר נכנסת בקלות מופתית אל גוף הרחפן בשיטת מסילה ללא כבלים וחיבורים מעצבנים רק הכנס וטוס.

שיבחתי את האופן שבו מתחברת הסוללה בקלות ובנוחות ללא כבלים אני מדגיש שמבחינתי זה יתרון אבל שימו לא שלא ניתן לחבר סוללות של רחפנים אחרים מפני שהסוללה הזו של Syma ייחודית לרחפן הזה.

הטסת הרחפן מאוד פשוטה אולי הרחפן הכי קל שהטסתי הוא לא סופר מהיר אך בהחלט ייציב וקל לשליטה, מצלמה עושה תמונות בינוניות ככל רחפן עם מצלמה בטווח המחיר הזה, אישית מאוד נהנה מהרחפן הזה.

יש שמירת גובה מה שהופך את חווית הטיסה לקלה ופשוטה, המצלמה של הרחפן מקליה את הצילומים על גבי כרטיס זיכרון שניתן להכניס בגב המצלמה – הכרטיס לא הגיע בערכה עם הרחפן אך הגיע קורא כרטיסים.

ל-Syma X5UC יש גם אח תאום שיש לו FPV כלומר יכול לשדר בזמן אמת לסמארטפון באמצעות וויפי ושמו Syma X5UW (קישור למעלה) מעט יותר יקר אבל שווה למי שמחפש רחפן עם שידור לסמארטפון.

והנה הסרטון שצילמתי בערוץ היוטיוב – גיקופטר – הערוץ הרשמי של גיקביי בנושאי רחפנים ומוצרים בשלט רחוק:

פרגנו בלייק בתוך הסרטון

סיכום

מהירות
שליטה
עיצוב
מצלמה
עמידות
User Rating: Be the first one !

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

MJX Bugs 2 B2C רחפן GPS עם מצלמה

סקירה רחפן – MJX Bugs 2 B2C – רחפן GPS עם מצלמה 1080P

MJX Bugs 2 B2C – רחפן GPS עם מצלמה 1080P בלי לשבור את הכיס MJX …

כתיבת תגובה