בית / רכב / Xiaomi Roidmi 2S -סקירה משדר רדיו-בלוטוס-דיבורית

Xiaomi Roidmi 2S -סקירה משדר רדיו-בלוטוס-דיבורית

Xiaomi Roidmi 2S – משדר רדיו-בלוטוס-דיבורית המוצר הרב תכליתי והאלגנטי של שיאומי

מחיר: הגרסה הסינית עכשיו בפלאש סייל 18.99$ בגירבסט קישור כאן

Xiaomi Roidmi 2S

אז קיבלנו לבדיקה את ה- Xiaomi Roidmi 2S ראשית מדובר במוצר דיי פשוט ובסיסי שרובנו מכירים והוא המטען לרכב. כאן יש לנו שקע עבור שני מכשירים , כלומר שתי כניסות USB המאפשרות טעינה, אך זהו לא היעוד העיקרי של המכשיר ההתקן החכם הזה, בעיקרון מה שהוא עושה זה מתחבר לסמארטפון עם בלוטוס באמצעות האפליקציה של שיאומי (להוריד מכאן לאנדרואיד) ומצד שני מתחבר לרדיו על ידי שידור רדיו לתדר נבחר ב-FM.

נתחיל ממראה ואיכות בניה המוצר קטן מעט כבד ובנוי הייטב יש הרגשה של איכות רובו בנוי פלסטיק קשיח, ההבדל בין הדגם הזה 2S לבין ה-Roidmi הדור הראשון הוא שהדגם הראשון לא מאפשר שימוש במוצר גם כדיברית ככה שה-2S שעליו יש מיקרופון מובנה הוא בהחלט ההמלצה שלנו.

Xiaomi Roidmi 2S

תפעול וחיבור

על מנת לתפעל את ה- Xiaomi Roidmi 2S יש להתחבר אליו ע"י כל סמארטפון (אייפון או אנדרואיד) וזאת באמצעות , Bluetooth. לרוב זה נקרא בשם:  ROIDMI MUSIC BLUE C לאחר מכן יש להוריד לסמארטפון אפליקציה פשוטה שנקראת ROIDMI DRIVER.

האפליקציה הזו מתאימה לגרסה הסינית של המוצר שנמכרת במחיר זול משמעותית מהגרסה הבינלאומית וכמו שאתם רואים גם בגרסה הסינית האפליקציה כולה באנגלית

Xiaomi Roidmi 2S

באמצעות האפליקציה ולאחר שהתחברנו ב-Bluetooth ל- Roidmi 2S יש לקבוע תחנה באפליקציה (מומלץ תחנה נידחת שלא יהיו הפרעות ) ולאחר מכן לקבוע את אותה התחנה ברדיו ברכב. למעשה, יש למוצר משדר רדיו שמאפשר לו להתחבר בקלות ולשדר בצורה איכותית מאוד.

יש לבחור באותה תחנה שבחרנו באפליקציה גם ברדיו ברכב-

Xiaomi Roidmi 2S

 

Xiaomi Roidmi 2S

 

לסיכום, מדובר במוצר מאוד נחמד איכותי המספק כמה צרכים במכשיר מאוד קטן ופרקטי, יש לזכור שלרובנו יש יציאת מצת אחת ברכב והמכשיר הזה נותן לנו כמה פעולות בלי שהוא גדול ומגושם, יש לו תאורה כחולה נחמדה ושתי כניסות להטענה בזמן נסיעה.

מחיר: הגרסה הסינית עכשיו בפלאש סייל 18.99$ בגירבסט קישור כאן

יש לציין כי המוצר לא מתאים לכל המכוניות לכן כדאי לבדוק לפני ההזמנה האם זה מתאים לרכב שלכם, בדרך כלל רכבים עם מצת כן מתאימים ורכבים שהיציאת חשמל שלהם ללא מצת אלא רק מספקת כוח לא מתאימים..

ההבדלים בין הגרסה הסינית לגרסה הבינלאומית

סינית:
אריזה בסינית כנראה שאפשר להשתמש באפליקציה גם באנגלית אין שום בעיה להשתמש במוצר

גרסה עולמית:
אריזה באנגלית מאפשר גם זיהוי קולי וגם ניווט קולי, כלומר כנראה לבצע פעולות קוליות, עולה פי 3 יותר..

חבל על הכסף.. לכו על הסינית .. לפחות כל עוד ההפרש כל כך משמעותי וההבדל ביניהם לא גדול
מבחינת שאר הפונקציות הגרסאות זהות לחלוטין.

 

 

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

מצלמת דרך לרכב-מומלץ!

מצלמת דרך לרכב- קישור ישיר לאיביי מחיר:-58 ש"ח כולל מטען לרכב כמובן תצלם את כל …

כתיבת תגובה