בית / רכב / מצלמת רכב חכמה – Xiaomi 70mai – צילום דרך איכותי בזול

מצלמת רכב חכמה – Xiaomi 70mai – צילום דרך איכותי בזול

מצלמת רכב – אביזר חובה

מצלמת רכב כבר מזמן אביזר חובה בכל רכב, לתיעוד הדרך, לתיעוד מאורעות בכביש ואפילו (לא עלינו) משמשת לא מעט כראיה לכל דבר בבתי משפט.

מלבד זאת אין לדעת מה תקלוט עדשת המצלמה, שימו לב שהיוטיוב מלא באירועים מדהימים שצולמו על ידי מצלמות רכב.

Xiaomi 70mai

המצלמה Xiaomi 70mai או Xiaomi 70 Minuts קישור כאן היא מצלמת הרכב הזולה ביותר של שיאומי, מצד אחד איכות צילום ללא פשרות עם הסנסור המצויין של סוני SONY IMX323 וצילום ברזולוציית 1080P ומצד שני עיצוב פשוט וקומפקטי.

המחיר של המצלמה הוא באיזור 30-40 דולר תוכלו למצוא קופוני הנחה לרכישה כאן

למצלמה אין מסך ולכן היא גם קומפקטית ולא מסיבה הרבה תשומת לב, גם מצד הנהג וגם מצד הגנב.

התמשקות לנייד דרך וויפי, ניתן להגדיר הכל דרך הסמארטפון וגם להוריד סרטונים מהמצלמה.

האפליקציה באנגלית באופן מלא שפת הדיבור של המצלמה בסינית(משעשע).

מה בקופסה?

המצלמה מגיעה עם כל מה שצריך, כבל ארוך מאוד (3.5 מטר), חיבור מצת עם כניסת USB ספר הוראות ומתקן הרכבה לשמשה הקדמית.

הרכבה פשוטה ביותר, למשקיענים ניתן להכניס את הכבל בתוך הפאנלים הכבל מספיק ארוך, והעצלנים יכולים פשוט להשאיר את הכבל להשתרך אל שקע המצת.

התקנה מומלצת – מאחורי המראה.

ממשק לחצנים וכרטיס זיכרון

המצלמה מאוד קלה לתפעול יש רק כפתור אחד שנמצא בצד שמאל של המצלמה(צד הנהג) הכפתור מוקף בתאורת לד צבעונית כאשר ירוק מהבהב מעיד על פעילות תקינה של המצלמה.

בצידה השני של המצלמה יש את כניסת ההטענה (מיקרו USB) וכניסה לכרטיס זיכרון, המצלמה תומכת עד 64GB)

הגדרות והגדרה ראשונית

המצלמה Xiaomi 70mai היא כמובן מצלמה חכמה, יש לה וויפי מובנה והיא עובדת בהתאמה עם האפליקציה הייעודית שלה 70MAI Dash Cam לחצו להורדה

הגדרה ראשונית פשוטה, מפעילים את המצלמה מפעילים את האפליקציה ואת הוויפי במכשיר ומיד תופיע לכם המצלמה, צירפתי כמה צילומי מסך של האפליקציה ושם ההגדרות.

דרך האפליקציה ניתן להציג את תצלום המצלמה ב-Live להוריד סרטונים ישירות לנייד ברזולוציה מלאה ולשנות הגדרות.

שיטת עבודה – Xiaomi 70mai

המצלמה מצלמת סרטונים קצרים של 60 שניות בכדי להקל מציאת קטע ספיציפי וגם בכדי להוריד את משקל הקובץ בהעברה מהירה לנייד דרך WIFI.

שיטת העבודה של המצלמה חכמה מאוד, תצלום הוידאו מתחלק ל-2 תיקיות בתוך הכרטיס זיכרון, תיקיית Normal כ-70% מכרטיס הזיכרון שבה נשמרים כל הסרטונים מהמצלמה כאשר הסרטון החדש ביותר דורס את הסרטון הישן ביותר על כרטיס הזיכרון.

ותקיית Event שתופסת כ-30% מכרטיס הזיכרון שבה נשמרים אירועים שבהם הרכב נע בצורה שונה מהרגיל- למצלמה יש ג'ירוסקופ מובנה שמבחין בתנועות חריגות של הרכב, למשל עליה על באמפר במהירות תאונה וכדומה. סרטונים שנשמרו בתקיית ה- Event לא ימחקו מהר כי הם קורים יחסית לעיתים רחוקות (תלוי לאיזו רגישות הגדרתם את המצלמה).

למשל אצלי מותקן כרטיס זיכרון של 32GB ויש לי סרטונים בתקיית Event עוד מלפני 3 חודשים.

איכות צילום ביום

איכות צילום בלילה

איכות צילום בערב

ניצולת כרטיס זיכרון

כרטיס זיכרון 32GB על רזולוציית צילום מירבית 1080P סך הכל כ-253 סרטונים באורך 60 שניות (עם סאונד). גודל סרטון ממוצע 120 מגה בייט.

חסרונות

המצלמה Xiaomi 70mai היא מצלמה שמבוססת על סוללת גיבוי פנימית, יש למצלמה סוללה פנימית זעירה (240mAh) בניגוד למצלמות קבל-Capacitor (נטול סוללה) שיותר מתאימות ועמידות לחום הישראלי, אך כמובן גם יותר יקרות משמעותית קישור למצלמת קבל מומלצת. ואף נרשמו אירועים (בודדים אמנם) בעולם של התלקחות מצלמות סוללה.

זה לא אומר שמצלמות עם סוללה לא טובות, אצלי ברכב היו מותקנות רק מצלמות סוללה ומעולם לא התקלקלו גם כשחנו בים המלח או באילת בשמש זמן רב.

כמובן גם יצרניות המצלמות מודעות לכך וחברות שמכבדות את עצמן כמו שיאומי אלא רק אומר שייתכן שהבלאי שלהם יחסית יהיה מהיר יותר ממצלמות הקבל.

חיסרון נוסף – שפת הדיבור של המצלמה, בעת הפעלה\כיבוי\מצב Event המצלמה תדבר בסינית, לי אישית זה לא מפריע ואפילו למדתי להגיד סאינדאינצ'ה או משהו כזה כשהמצלמה נדלקת:)

שורה תחתונה

מצלמה נהדרת ביחס למחיר, מסוג הדברים שפשוט עושים את העבודה, אין מסך אין התעסקות, נכון שזה פחות מגניב אך לא פחות שימושי מכל מצלמת רכב אחרת, עם התקנות החדשות של המשטרה לגבי התעסקות בדברים בזמן נהיגה טוב שאין עוד משהו ברכב שגונב תשומת לב מהנהג.

איכות הצילום מצויינת! גם ביום וגם בלילה איכות מעולה תוכלו לראות בעצמכם בסרטונים המצורפים.

המחיר של המצלמה הוא באיזור 30-40 דולר תוכלו למצוא דילים לרכישה כאן

לקופון לחצו כאן

כרטיס זיכרון מומלץ

מקרים רבים של כשל צילום במצלמות רכב נגרם בעקבות הבלאי המהיר של הכרטיסי זיכרון שעומדים בשמש שעות ארוכות ומגיעים לטמפרטורות משוגעות.

לכל מקרה ולראש שקט מומלץ לרכוש כרטיס מהסדרה העמידה של סנדיסק קישורים גם ל-64GB וגם 32GB כאן.

הכרטיסים האלו עמידים ביותר עד למעל 100 מעלות

Products from Amazon.com

 

 

 

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

מצלמת דרך לרכב-מומלץ!

מצלמת דרך לרכב- קישור ישיר לאיביי מחיר:-58 ש"ח כולל מטען לרכב כמובן תצלם את כל …