בית / כתבות / חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין בפחות מ-50$

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין בפחות מ-50$

אז כמו שכולכם כבר יודעים אני כותב באתר הזה כבר לא מעט סקירות על מוצרים, רוב הסקירות כאן חיוביות כי אני משתדל לעשות גם מחקר מקדים לפני שאני בוחר להביא מוצר מסויים לסקירה אבל בכל זאת יש כמה מוצרים שמבחינתי הם פשוט חובה, כאלו שאמרתי לעצמי איך הסתדרתי בלעדיהם לפני כן.

בחרתי להציג בפניכם את חמשת המוצרים המובילים שלי בתקציב של עד 50$, אני חייב לומר שהמקום ברשימה מובטח רק לטובים ביותר, ורק למוצרים שבאמת יהיה לי קשה להסתדר בלעדיהם אם תאהבו את הכתבה אעשה גם כתבות בסגנון למוצרים יקרים יותר.

התחרות הייתה מאוד קשה וצמודה והיו מוצרים שנדחקו ממש ברגע האחרון אל מחוץ לרשימה אבל נכון לרגע זה אני שלם לחלוטין ומוכן להציג בפניכם את הרשימה.

בכל המוצרים ברשימה נעשה שימוש ארוך והם נבחרו בקפידה רבה

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין בפחות מ-50$

מקום 5 – בקר גיימינג Gamesir G3s

את המקום החמישי והמכובד לוקח ה- Gamesir G3s בקר המשחקים המוצלח שאפשר להגיד שהוצאתי ממנו כל טיפה אפשרית, הבקר תומך בהרבה פלטפורמות, פלייסטיישן, מחשב, אנדרואיד ו-IOS ופועל מצורה מצויינת.

ה-Gamesir G3s עשוי מחומרים איכותיים ומספק לי שעות של הנאה עד עצם היום הזה גם הסוללה לא מאכזבת ומספיקה לכמה ימים טובים של שימוש.

מחיר 25$ גרסה ללא מחזיק לסמארטפון: קישור כאן

מחיר 32$ גרסה הכוללת גם מחזיק לסמארטפון: קישור כאן

*קישור לסקירה בקרוב תצא סקירה מחודשת לבקר

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין

 

מקום 4 – אוזניות Xiaomi In-ear Hybrid Pro

האוזניות המעולות של שיאומי שמלוות אותי כבר תקופה דיי ארוכה, שינו לי לחלוטין את כל החשיבה השלילית שהייתה לי לגבי אוזניות In-ear שלושה דרייברים בכל אוזנייה מספקים סאונד מטורף באסים טובים וצלילים מדוייקים.

מגיעות בקופסה מהודרת ופשוט תענוג לאוזניים.

מחיר: 25$ קישור לרכישה: קישור כאן

קישור לסקירה המלאה קישור כאן

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין

 

מקום 3 – סוללת גיבוי 20000mAh של שיאומי

מחיר 32$

אז אחד המוצרים שבאמת מלווים אותי באופן יומיומי הוא הסוללה הניידת של שיאומי 20000mAh איתה אני מטעין כמעט כל דבר, מצלמה, שעון חכם, סמארטפונים, סוללות של רחפנים, ועוד מוצרים רבים אחרים.

במקרים רבים יש לידי מטען זמין בשקע החשמל ואני פשוט מעדיף להטעין עם הסוללה, זה עד כדי כך כיף ופשוט.

הסוללה עברה כבר הטענות רבות ומחזורי טעינה רבים ובנתיים לא נראה בלאי באופק.

כרגע ניתן לרכוש את הסוללה באתר גיקביינג, יתכן ויבטלו לכם את ההזמנה בגלל בעיית המשלוחי סוללות לישראל אבל שווה לנסות שמעתי שלאחרונה הם כן שולחים לחלק מהאנשים.

מחיר: 32$ קישור כאן

לסקירה המלאה קישור כאן

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין

מקום 2 – ראוטר Xiaomi Mi WiFi Router 3

הראוטר המפלצתי של שיאומי, באמת אחד המוצרים שהם מבחינתי חובה בבית, הראוטר שיפר לי פלאים את חווית הגלישה בבית ואני כל יום מודה על הרגע שהזמנתי אותו, לאחרונה גם התחברתי לאנלימיטד וכרגע במרחק של עשרה מטרים מהראוטר אני מקבל 100 מגה בייטס גם הורדה וגם העלאה בוויפי.

בעיקר בבית שמסתמך ברובו על אינטרנט אלחוטי, הראוטר של שיאומי יבטיח קליטה מירבית יציבה ביותר גם בביתים גדולים, אם אתם לא רוצים להתעסק עם מגדילי טווח אז זה בהחלט פתרון מעולה שיפתור את הבעיה מן השורש.

*הראוטר עובד ב-Dual Band ויכול לעבוד גם בתדר 5G ויכולים לעשות לכם בעיות במכס בעיקר אם אתם מזמינים עם חברת שליחויות ולא בדואר רשום.

מחיר: 29$ קישור לרכישה: קישור כאן

קישור לסקירה המלאה קישור כאן

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין

מקום 1 – מקלדת Rii i8+

למקום הראשון והמכובד ביותר הגיעה ה- Rii i8+ מקלדת רב שימושית ברמות שאין לתאר, מתאימה לסטרימרים, לטאבלטים ובעצם לכל התקן שמקבל USB ותומך במקלדת רגילה.

בנוסף יש לה פד קטן עם משטח מגע המשמש כעכבר שגם מוסיף מאוד לנוחות שלה.

עברו אצלי המון סטרימרים והמקלדת נשארה אותה מקלדת, נוחה ביותר לשימוש ופועלת בדיוק כמו מקלדת רגילה, פריסת מקשים נוחה, תאורה אחורית וסוללה שמספיקה לימים ואף שבועות בשימוש רגיל.

בהחלט אחד המוצרים השווים ביותר שקניתי בסין בפחות מ-50$, במקרה יצא שגם זהו המוצר הזול ביותר ברשימה ומחירה של המקלדת הזו הוא 15$ בלבד עם מקשים בעברית.

קישור לרכישה קישור כאן

קישור לסקירה קישור כאן

חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין

סיכום

מוזמנים לכתוב בתגובות איזה מוצרים אתם הייתם מכניסים לרשימת חמשת המוצרים השווים ביותר שקניתי מסין בפחות מ-50$

לא במתכוון יצא ששלושה מתוך חמישה מוצרים הוא של חברת שיאומי, אין מה לעשות לחברה יש אכן מוצרים איכותיים ברמה גבוהה אמנם לא כולם אבל אפשר להגיד בבטחון שרובם.

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

דף הזהב – קופוני הנחה כלליים

דף זה מרכז את כל הקופונים הכלליים לאתרים השונים וגם קופונים לפי קטגוריות ככה שכמעט …

כתיבת תגובה