בית / סטרימרים ומיני מחשבים / Mi TV Bar – גם סטרימר וגם סאונד בר במכשיר אחד של שיאומי

Mi TV Bar – גם סטרימר וגם סאונד בר במכשיר אחד של שיאומי

Mi TV Bar מחיר לפני משלוח ולפני מיסים: 200$ עם הקופון: GBMIBAR קישור כאן

Mi TV Bar

עוד מוצר מעניין מבית שיאומי, מוצר חכם המשלב גם סאונד בר וגם סטרימר במכשיר אחד מסוג המוצרים שאתם אומרים לעצמכם איך לא חשבו על זה קודם?

סאונד בר הוא מוצר אשר צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות – מדובר בעצם רמקול ארוך דק המכיל בתוכו מספר רמקולים לרוב גם מכמה סוגים- וופרים לנמוכים וטוויטרים לגבוהים מטרתו היא להביא לצליל היקפי המדמה מערכת שלמה של רמקולים המפוזרים בחדר.

ה-Mi TV Bar דיי מאסיבי אפשר להגיד באורך של 96cm עם 2 וופרים מכל צד ושני טוויטרים. המבנה של ה-Mi TV Bar מעט שונה מהרגיל, הוופרים שלו פונים כלפי מעלה בעוד הטוויטרים שלו פונים הצידה בהחלט מעניין לשמוע את התוצאה. אישית אני סומך על שיאומי שהשקיעו המון מחשבה בעיצוב ובמבנה.

Mi TV Bar

הסטרימר שמובנה בתוך הסאונד בר עם מפרט שמאוד דומה לסטרימר המוצלח של שיאומי Xiaomi Mi Android TV

GPU: Mali-760
CPU: MStar 6A928
Core: Quad Core
RAM: 2G
RAM Type: DDR3
ROM: 8G

ה-Mi TV Bar מריץ את המערכת MIUi הידועה של שיאומי המבוססת על אנדרואיד ובעצם יכולה להריץ כל אפליקציה מ-play store מפרט כזה יכול להפעיל קודי ללא כל בעיה.

Mi TV Bar

לסאונד בר המטורף הזה יש 3 כניסות HDMI ככה תוכלו לחבר מגוון מקורות במקביל, הסאונד בר עצמו מתחבר לטלויזיה באמצעות ה-mi port שבוא כבל מיוחד של שיאומי כמובן שהצד השני שלו הוא HDMI 2.0 מה שאומר שהסאונד בר יכול להעביר וידאו 4K אמיתי באופן מלא.

בנוסף, יש גם חיבור חוטי לרשת,כניסות USB, וויפי 5G+2.4G בלוטוס ובקיצור כל מה שצריך.

משלוח, מיסים וכל השאר

ה- Mi TV Bar הוא חתיכת מכשיר ששוקל לא מעט, לכן יש להוסיף עלות משלוח שכרגע עומדת על 15$ המשלוח עם Priority line, כאשר המוצר יגיע לארץ בדרך כלל בסביבות שבוע יתקשרו אליכם מהמכס ותתבקשו לשלם מע"מ על סך 17% וגם עמלת שחרור על סך 75 ש"ח.

מחיר לפני משלוח ולפני מיסים: 200$ עם הקופון: GBMIBAR קישור כאן

 

תגובות פייסבוק

נושא Geekbuy

בדוק גם את זה

מיניקס גאה להציג: MINIX Neo U9-H

Minix Neo U9-H – מיניקס גאה להציג: מיניקס Neo U9-H עדכון מבצע! 15.3.17 עכשיו 129.99$ בגירבסט קוד …

כתיבת תגובה