בית / הגרלות פרסים / חלוקת רחפנים במתנה!!! הגרלה עד ה-6.1.17 חנוכה שמח!

חלוקת רחפנים במתנה!!! הגרלה עד ה-6.1.17 חנוכה שמח!

 

שנה אזרחית חדשה בפתח – חג חנוכה שמח לכולם

מי שלא מכיר קהילת גיקביי כבר תקופה ארוכה איתכם דואגים לכם בכל רכישה שאתם עושים, פועלים המון מאחורי הקלעים בהורדת מחירים,פתרונות שילוח, הפעלת לחץ על אתרי הקניות בזכות הקהילה הנפלאה שלנו, מי שאיתנו כבר תקופה ארוכה חסך בעזרתנו המון כסף, וכמובן משתדלים להביא לסקירה את המוצרים הכי מעניינים וחדשים בכדי שתדעו האם כדאי לרכוש אותו. אז עברנו המון סקירות השנה ועוד הרבה סקירות שבדרך, הזדמנות קטנה לומר תודה לקהילה היפה על הפרגונים על התמיכה ועל הפעילות שלכם בקבוצה ובאתר.

ערוץ יוטיוב -דניאל מגיקופטר

מי שעוקב אחריי בשנה האחרונה בטח שם לב שכבר תקופה ארוכה אני מאוד פעיל בתחום הרחפנים והמוצרים בשלט רחוק הערוץ פעל תחת השם Geekbuy ובעקבות העובדה שרוב הסרטונים היו בנושא רחפנים ושלט רחוק הוחלט להפוך אותו לערוץ GeekCopter RC שמיועד כולו למוצרים בשלט רחוק, משתדל להביא לכם את הרחפנים והמוצרים הכי מומלצים בשוק ה-RC ולעשות את הסקירות מעמיקות ומעניינות. כל טיפ או הערה יתקבלו בבכה:)

חלוקת רחפנים מתנה

זו לא פעם ראשונה שאנחנו מחלקים לכם רחפנים מתנה, אבל זו בהחלט הגרלה מיוחדת, אנחנו הולכים לחלק לכם 2 רחפנים מאוד מעניינים שנסקרו בערוץ.

איך משתתפים?

הפרס הראשון – SYMA X5UC 2.4G

  1. Subsribe-הרשמה לערוץ היוטיוב של GeekCopter RC קישור כאן
  2. חברות בקבוצת הפייסבוק של גיקופוטר קישור כאן!
  3. מלאו את הטופס למטה כדי שנוכל לזהות מי הזוכה

אם כבר עשיתם הרשמה ואתם חברים בקבוצה אתם כבר משתתפים בהגרלה על הפרס הראשון! אבל יש לכם הזדמנות גם להשתתף בהגרלה על הפרס השני!

 הפרס השני – JJRC H37 ELFIE

  • אם מישהו שהזמנתם אותו להירשם לערוץ קישור כאן ולהצטרף לקבוצה בפייסבוק קישור כאן זכה בפרס הראשון אתם תזכו בפרס השני! הוסיפו וספרו לחברים בכדי להגדיל את הסיכוי שלכם להרוויח רחפן גם לכם וגם לחבר שלכם:)

שתפו בפייסבוק, ספרו למי שתרצו רק אל תשכחו להגיד להם שיכתבו בטופס שאתם שלחתם אותם;)

 

הפרסים

SYMA X5UC 2.4G – עם סוללה נוספת מתנה!!!! רחפן עם עיצוב מאוד מיוחד, שמירת גובה ומצלמה-טייס מצטיין שנסקר בערוץ מוזמנים לצפות בסקירה

JJRC H37 ELFIE – רחפן קטן ומתקפל נשלט מהסמארטפון! עם מצלמה FPV ושמירת גובה שנסקר גם הוא בערוץ מוזמנים לצפות

 

הזוכים:

הזוכים יוכרזו ביום שישי ה-6.1.17 בקבוצת הפייסבוק

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

פסח שמח! גירבסט וגיקביי מחלקים לכם מתנות

מתנות! מתנות! מתנות! חג פסח בפתח והגיע הזמן לחלוקה חדשה, אתר גירבסט לרגל חגיגות 4 …

תגובה אחת

כתיבת תגובה