בית / מדריכים / איך לקנות באמזון UK

איך לקנות באמזון UK

איך לקנות באמזון UK

איך לקנות באמזון UK

אמזון זהו אתר קניות באינטרנט מהחלוצים בתחום הקניות המקוונות, האתר שמוכר הכי הרבה בארצות הברית, מתפתח מאוד בשנים האחרונות והפך להיות גלובאלי לחלוטין, אם פעם נכנסתם Amazon.com העולמית בכדי להבין על מה המהומה בטח גם לא מצאתם את המקור להתלהבות שכן עלויות השילוח גבוהות והאתר נראה מעט שונה מרוב האתרים להם אנו רגילים.

לאמזון יש מספר אתרים שמקושרים אליו בכדי לפנות לקהל הגלובאלי, בין היתר באירופה יש לנו את אמאזון UK, אשר בניגוד לדעת הרוב כן שולחת לישראל ועושה את זה מצויין! לאמאזון יש חברת משלוחים שעושה עבודה מצויינת ומביאה את הפריט עד הבית עם שליח, תוך 5-10 ימים (תלוי מה הזמנתם ואיזה משלוח) בכל מקרה כשבאמאזון נותנים טווח של זמן שהפריט יגיע הוא אכן יגיע בטווח הזמן הזה ויהי מה.

למה לקנות באמזון?

  • המחירים כוללים מיסים! כן! כן! מה ששמעתם המחיר הוא סופי ללא תוספות וללא מיסים נוספים, אמזון יספגו פערי מיסים במידי ויש, ובמידה והמוצר יחוייב בפחות מס אמזון יזכו אתכם בהפרש! נשמע הזוי אבל אמיתי.
  • אמזון מציעים מגוון ענק של מוצרים שנמכרים ונשלחים על ידי אמזון ותחת חסותם, אפילו מי שלא מכיר את אמזון יודע שאמינות זהו שמה השני ושירות הלקוחות שלהם הוא הטוב בעולם.
  • מותגים במחיר נמוך-לא מומלץ לרכוש מאמזון מוצרים סיניים אלא מותגים עם שם עולמי, המחירים באירופה זולים בהרבה מהמחירים בארץ וכך ניתן להינות מהמחירים של אירופה גם בארץ.

מה ואיך לקנות באמזון UK

אז אחרי הדיבורים אפשר להתחיל בואו נתחיל בשלבים איך לקנות באמזון UK?:

שלב ראשון: נרשמים לאמזון UK קישור כאן ההרשמה היא מאוד פשוטה לא נפרט את תהליך ההרשמה רק נציין שיש להזין כתובת מדוייקת באנגלית לא לשכוח מיקוד ומספר טלפון-ככל אתר קניות באינטרנט, מי שרוצה כבר עכשיו בשלב זה ניתן להזין את כרטיס האשראי שלכם-דרוש כרטיס אשראי בינלאומי זהו! סיימנו!

שלב שני: מוודאים שהמוצר הוא של אמזון או יותר נכון תחת חסותה של אמזון ולא ממוכר פרטי-מחפשים ליד המחיר את הלוגו עם ה-וי Prime

איך לקנות באמזון UK

שלב שלישי-בדיקה האם המוצר נשלח לישראל:

אפשר לעשות סינון של המוצרים שנשלחים לישראל אבל! תפספסו המון מוצרים שכתוב שלא נשלחים לישראל ובעצם הם כן!

אמנם נשמע פשוט הרי כל אתר קניות שאנחנו מכירים פשוט כותב מראש האם המוצר נשלח לישראל או לא, אבל באמזון יש איזה שהו באג או לא יודע איך לקרוא לזה שלפעמים מוצרים מוגדרים כלא נשלחים לישראל אבל כאשר מנסים לרכוש את המוצר הפלא ופלא הוא נשלח לישראל! חשוב להדגיש! אין מה לדאוג! אם הזמנתם את המוצר ולא קיבלתם הודעה שהמוצר לא נשלח לישראל אז המוצר אכן ישלח אליכם- דוגמאות למטה.

דוגמה: מוצר שלא נשלח לישראל:

כאשר מנסים לרכוש ובוחרים את הכתובת למשלוח אמזון נותנים הערה שאין אפשרות להשלים את הרכישה מפני שהמוצר לא נשלח לישראל.-לא נורא! נחפש אחד אחר!

איך לקנות באמזון UK

דוגמה של מוצר שכן נשלח לישראל

בואו ננסה לרכוש מוצר שמאוד יקר בארץ הלא הוא ה-Sony PlayStation 4 מהדורת Slim עם משחק FIFA מתנה- קישור כאן

איך לקנות באמזון UK

הערה!  המחיר המצויין כאן הוא 232.99GPB פאונד אך זה לא מחיר שרלוונטי לישראל- זהו מחיר שמיועד ל-UK כולל מיסים שרלוונטיים ל-UK, את המחיר לישראל כולל מיסים וכולל משלוח נדע בסוף, אמזון יורידו את המיסים והמשלוח ל-UK ויוסיפו את המיסים ועלות המשלוח של ישראל בהתאם לאחר מכן, לפני התשלום נדע את הסכום הסופי

כפי שניתן לראות בתמונה המוצר לא אמור להישלח לישראל אבל בואו נוסיף אותו לעגלה ונראה איך הוא נשלח גם נשלח:)

נלך לעגלה ונלחץ – Proceed to checkout

 

איך לקנות באמזון UK

אם הגעתם לחלון הזה אז מזל טוב! מצאתם מוצר שנשלח לישראל לחצו על המשך- אל תדאגו עדיין אתם לא מאשרים רכישה לחצו על continue:

שלב 4- הרכישה –

לא לדאוג עדיין לא רוכשים סופית 

איך לקנות באמזון UK

אם לא הזנתם כרטיס אשראי-שימו אותו כעת- אין פייפאל אבל אין מה לדאוג אמזון מאוד אמינים והשירות לקוחות שלהם לא מאכזב, לאחר הזנת האשראי לחצו שוב continue לא לדאוג אתם עדיין לא קונים בלחיצה על המשך רק עוברים למסך הבא של פירוט התשלום והמשלוח הסופי

איך לקנות באמזון UK

כעת אנו מגיעים לחלון האחרון לחיצה על המשך כאן תביא להשלמת הקניה- יש לבדוק את הכתובת ולבדוק את זמן האספקה המשוער והמדוייק להפליא של אמזון יש לשים לב בהבדלים של יחסי ההמרה בין שקלים לפאונדים- אמזון ממיר את הפאונד לשקל בעלות יקרה לכן עדיף לרכוש בפאונדים.(שימו לב בתמונות למטה) הסכום בשקלים גבוהה מהסכום בפאונדים בגלל יחסי ההמרה של אמזון- לכן עדיף לשלם בפאונד!!

איך לקנות באמזון UK

תבדקו את יחס ההמרה בגוגל או מול הבנק שלכם- זה יכול לחסוך עשרות שקלים כמו בעסקה הזו,

הסכום הסופי הוא 1237 ש"ח כולל מיסים כמפורט מטה וכולל אריזה ומשלוח עם שליח בשירות השליחויות של אמזון עד פתח הבית!

איך לקנות באמזון UK

יש גם אפשרות לבחור משלוח מהיר יותר – בתוספת תשלום – לא ממש צריך את זה כי אמזון גם ככה מהירים מאוד.

איך לקנות באמזון UK

כל שנותר לעשות הוא ללחוץ PAY IN GBP ולחכות לטלפון מהשליח

מבצעים שווים באמאזון UK

עכשיו שאתם יודעים איך להבחין בין המוצרים הנשלחים לישראל ובין אלו שלא הציצו כאן:

דף המבצעים היומי של אמזון

ישנם עם המון פריטים שווים באמזון UK זו הייתה רק דוגמה קטנה למוצר מאוד משתלם שנמכר בארץ במחיר הרבה יותר גבוה!

נעדכן אתכם על מוצרים שווים מאמזון בקבוצת הפייסבוק שלנו קישור כאן

מקווה שנהנתם מהמדריך-איך לקנות באמזון UK

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

ערעור מכס

איך לערער על תשלום מכס? מדריך ערעור מכס

ערעור מכס איך לערער על תשלום מכס? מדריך ערעור מכס – המכס רוצה תשלום גבוהה …