בית / מוצרים נלווים / XiaoMi Mi WiFi – מגביר קליטת וויפי של שיאומי

XiaoMi Mi WiFi – מגביר קליטת וויפי של שיאומי

XiaoMi Mi WiFi – מגביר קליטת וויפי

–מבצע מוגבל– רק 4.99$ לגרסה עם האנגלית! עם הקופון: miwlande קישור כאן

XiaoMi Mi WiFi – מגביר קליטת וויפי

הכירו את סטיק הוויפי של שיאומי, שיאומי בהחלט יודעים לייצר מוצרים אלגנטיים תמיד שנראים ומרגישים מאוד מאוד טוב! הסטיק הזה יקלוט את הוויפי של הראוטר שלכם ופשוט מאוד יגביר אותה עד פי 2 מהטווח הקיים.

היתרון של ה-XiaoMi Mi WiFi בולט כבר ממבט ראשון, זה לא מסוג המגברים שדורשים חיבור קבוע לחשמל בצורת תקע אלא זהו מגבר קטן פרקטי ומאוד שימושי עם חיבור Usb לאנשים שמוצאים את עצמם בדרכים עם לפטופ נלחמים על טיפת קליטה המכשיר הזה בהחלט יעזור לכם, מה שכן תיצטרכו להיות ליד הראוטר בתהליך ההגדרה הראשוני

בנוסף המכשיר יכול להתחבר לכל מטען USB כמו מטען סלולרי, Power Banks למיניהם כן שזה הופך אותו לשימושי גם בבית וגם בחוץ.

דגש חשוב: המגבר הזה אינו פועל בכוחות עצמו הוא חייב הגדרה ראשונית בעזרת האפליקציה ליד הראוטר הגדרה פשוטה שאורכת 2 דקות כמתואר מטה.

התקנה

ההתקנה מאוד פשוטה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא פשוט להוריד מכל מכשיר אנדרואיד את האפליקציה של שיאומי שנקראת – Xiaomi Mi App לאחר מכן תתבקשו להירשם או להתחבר ל-Mi Account, לאחר ההתחברות האפליקציה תזהה אוטומטית את המגביר טווח.

יש להזין את השם של ה-WIFI וגם את הסיסמה ואז לתת לאפליקציה להגדיר את כל הנתונים.

לאחר סיום התהליך כנסו לרשתות הוויפי שלכם ותמצאו רשת אלחוטית חדשה שנוספה לכם, השם שלה הוא אותו השם כמו של הרשת הקיימת אלה בתוספת המילה- Plus התחברו אליה מהמחשב מהפלאפון או מכל מכשיר אחר ותהנו מקליטה מוגברת משמעותית!

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

משקפיים אנטי אור כחול שיאומי – סקירה והתרשמות

האור הכחול אם אתם יושבים שעות על מחשב, טאבלט, או סמארטפון בטח שמתם לב שהעיניים …

כתיבת תגובה