בית / שעונים חכמים / Xiaomi Mi Band 2 – צמיד חכם משדרג חיים

Xiaomi Mi Band 2 – צמיד חכם משדרג חיים

Xiaomi Mi Band 2

אז התלבטתי רבות אם לכתוב את דעתי על הצמיד המדהים הזה של שיאומי שנקרא Mi Band 2 מהסיבה שהוא דיי וותיק, הושק לפני יותר משנה. והוא גם עליי באופן אישי כבר די הרבה זמן.

אבל כשאני מרוצה ממשהו קשה לי שלא לשתף ולפרגן, בנוסף מה שהיה רלוונטי אז רלוונטי גם לעכשיו הצמיד הזה פשוט מעולה ומביס גם חדשים ויקרים ממנו:)

אז לא נחפור פה לעומק כהרגלנו על המוצר וכל הפיצ'רים כי יש כבר מידע מעל ומעבר על הצמיד הנפלא הזה ברשת, רק אשתף בקצרה את החוויה האישית שלי עם הצמיד ואספר עליו בקצרה.

בקצרה..

כבר זמן מה שאני מסתובב עם הצמיד כושר\צמיד חכם Mi Band 2 של שיאומי ואני חייב לומר שזה פשוט מדהים, הצמיד עוקב אחרי כמות הצעדים שאתם עושים ביום, ניתן לקבוע מטרה יומית שתציבו לעצמכם ואני חייב להגיד לכם שזה באמת גורם לי לעשות עוד כמה צעדים ביום בכדי להגיע למטרה היומית שהצבתי לעצמי (10,000) עוקב אחרי איכות וכמות השינה שלכם וגם כאן אני משתדל לתת כמה שיותר זמן שינה אם לא בשבילי אז לפחות בשביל שהצמיד לא יגיד לי שאני לא ישן מספיק:)

אפליקציה מאוד נוחה

האפליקציה נקראת Mi Fit מאוד ידידותית ונותנת גם טיפים לאורח חיים בריא יותר.

מה שהכי אהבתי שהאפליקציה יודעת להשוות את התוצאות שלכם עם תוצאות של משתמשים אחרים וכך למשל לדעת שישנתם כך וכך יותר או פחות מרוב המשתמשים.

סנכרון מול הסמארטפון

הסנכרון מתבצע באמצעות בלוטוס, זה לא חובה להיות מחוברים באופן קבוע לסמארטפון, אפשר להתחבר כל כמה ימים כדי לקבל מידע על הימים שחלפו, אזל כן למי שאוהב אתראות על שיחות והודעות זו גם אופציה.

מסך

במסך של השעון עצמו תוכלו לראות את השעה, ובנגיעה קלה לדפדף בין כמה צעדים עשיתם עד אותו רגע – הצעדים מתאפסים כל 24 שעות, וגם כמובן בנגיעה קלה נוספת ניתן לבדוק דופק.

יש גם אפשרות להציג התראות אני אישית לא משתמש בו בשביל התראות אלא רק בתור שעון, וכדי לקבל את האינדיקציות שדיברתי עליהם בהתחלה.

נוחות

בתור אחד ששונא שעונים על היד מהסיבה שהם מפריעים לי על היד. הצמיד קטן ונוח ולא מפריע בכלל גם לא בשינה.

אימונים

ישנם מצבי אימון שאתם יכולים להפעיל תוך כדי פעילות ספורטיבית וכך תוך סנכרון מדוייק עם ה-GPS של הסמארטפון ומד הדופק של הצמיד, תקבלו מידע מדוייק אודות האימון שעשיתם. יש מצב הליכה, אופניים ועוד.

סוללה

אחד היתרונות הבולטים של ה-Mi Band 2 הוא הסוללה, בעוד צמידים רבים מגרדים את ה-5 ימים, הצמיד החכם של שיאומי מספיק ל-10-20 ימים תלוי בפיצ'רים ובשימוש שאתם בוחרים לעשות בו.

ועוד ועוד ועוד…..

יש עוד הרבה מאוד אופציות ופיצ'רים נחמדים אבל אלו השימושים שלי בעיקרון. וכמו שאמרתי לא חסר מידע על הצמיד הנפלא הזה ברשת.


לגבי גרסאות ומה לרכוש יש גרסה שנקראת גרסה סינית שההבדל היחידי בינה לבין הגרסה הגלובאלית או האנגלית הוא הקופסה והספר הוראות, המוצר הוא אותו מוצר וניתן להשתמש באפליקציה באנגלית גם עם הגרסה הסינית שזו גם הגרסה שלי יש, ככה שאין צורך לשלם יותר על הגר
סה הגלובאלית.

כרגע המחיר של הצמיד מאוד אטרקטיבי וכדאי, כשהושק היה מאוד קשה להשיג אותו בפחות מ-30$ כעת המחיר הוא חצי, 15.55$ עם הקופון: IL1215MIB2 קישור כאן

לדילים עדכניים על הצמיד בדקו כאן
תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

סקירת גולשים: Ourtime X200 שעון חכם עם 3G

Ourtime X200 – שעון חכם עם 3G סקירת גולשים Ourtime X200 לאחר שבועיים עם השעון החכם …

כתיבת תגובה