בית / מוצרים נלווים / משקפי מציאות מדומה-VR BOX 2.0-סקירה

משקפי מציאות מדומה-VR BOX 2.0-סקירה

 

משקפי מציאות מדומה-VR BOX 2.0Google Glasses

משקפי מציאות מדומה :מחיר: 18$ בלבד!

לינק לרכישה:Aliexpress

חלק מהמידע בכתבה זו וגם כל התמונות נלקח מ- Original Video Reviews-ערוץ יוטיוב העוסק בסקירות של מוצרים-לינק לסרטון עצמו נמצא בתחתית העמוד.

משקפי מציאות מדומה הם ללא ספק ה-דבר הבא בעולם הטכנולוגי שלנו, הנושא של משקפי המציאות המדומה הולך וצובר תאוצה אדירה כל יום יוצאים דגמים שונים של משקפיים בטווח מחירים רחב של מ-1$ עד 1000$ וגם יותר, הרבה יותר, עיקר ההבדל בין כ המשקפיים הם בעיקר העדשות.
יש משקפי מציאות מדומה עם מסך משלהן ויש כאלו כמו ה-VR BOX 2.0 אותן נסקור כאן שכוללות בתוכן מגירה שאליה מכניסים את הסמארטפון שלכם.
נתחיל לדבר על המוצר, הייתה לו גם גרסה קודמת שהיא די דומה לזו אך זו כוללת כמה שינויים מהותיים בעיצוב בעיקר שעושות את המשקפיים האלו מוצלחות יותר,
המשקפיים עשויות מפלסטיק ובנוי בצורה די איכותית המשקפיים עצמן קלות יחסית -300 גרם +-, בצד שמתלבש על העיניים ישנה מסגרת נוחה מספוג כך שיהיה נוח להרכיב אותן, אם כי יש משתמשים שמדווחים כי החלק של האף מעט כואב בשימוש ממושך משום שזה האיזור היחיד שאינו מרופד, ישנה אפשרות להזיז את כל אחת מהעדשות בנפרד גם קדימה ואחורה
וגם לצדדים כך שיתאים לכל ראש וגם להתאים את המרחקים בין העיניים .Untitled2
התמונה לקוחה מערוץ היוטיוב Original Video Reviews

בקדמת המשקפיים ישנה מגירה נשלפת אליה צריך להכניס את הסלולרי שלכם שצריך להיות בגודל של בין 3.5 אינץ' עד 6 אינץ', אתם גם צריכים לוודא שהמכשיר שלכם תומך, יש מכשירים ללא חיישני תנועה אשל לא תוכלו להשתמש במשקפיים איתם, עם רוב המכשירים אין בעיה.

Untitled3
התמונה לקוחה מערוץ היוטיוב Original Video Reviews

רצועות הראש מאוד נוחות ואלסטיות.
פיצ'ר מאוד נוח שהוסיפו בגרסה הזו היא דלת הזזה על מסילה שנמצאת בחלק הקדמי של המשקפיים ומאפשרת בעצם להזיז את המכשיר אם הוא לא ממוקם לכם בזווית טובה,
בנוסף זה פותח את האפשרות לשימוש במצלמה תוך כדי שהמשקפיים עליכם לכל מיני אפליקציות ומשחקים שדורשים זאת,
מה שלא היה אפשרי בגרסה הקודמת ומאוד משפר את הנוחות במוצר.
חשוב לציין שעם משקפי המציאות מדומה האלו מומלץ לרכוש גם שלט שתוכלו לשלוט במכשיר גם כשהוא נמצא בתוך המשקפיים מבלי להוציא אותם בכל פעם או לפתוח את המכסה.
בנוסף אמליץ להצטייד גם באוזניות בלוטוס איכתיות מכיוון שהשימוש עם אוזניות חוטיות במשקפיים אלו אמנם אפשרה אך מאוד מסורבל ולא נוח, במשקפיים כאלו חלק עצום מחוויית הצפייה היא בשמיעה לכן זה עניין חשוב.
חוויית הצפייה לפי מה שמספרים רבים מצויינת חשוב לזכור שאלו משקפיים שנמצאים בתחתית מבחינת עלויות, בסך הכל 20 דולר, ובהחלט אפשר לחוש איתם בעולם אחר או בסוג של מציאות מדומה.
תכנים אפשר היום למצוא בכל מקום אפשר גם להוריד סרטונים למכשיר או לחפש ביוטיוב, ברגע שאתם בתוך סרטון שתומך-חפשו 360 movies או vr videos או כל דבר בסגנון ותיפתח לכם אפשרות מה שזה עושה בעצם זה מפצל את המסך לשניים מהסיבה שיש שני עדשות וזה בהחלט עובד!, ומה שנותן את החוויה האדירה ביותר הם משחקים מותאמים כמובן.

סרטון עליו התבססה הכתבה המביא סקירה מצויינת של המוצר:

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

משקפיים אנטי אור כחול שיאומי – סקירה והתרשמות

האור הכחול אם אתם יושבים שעות על מחשב, טאבלט, או סמארטפון בטח שמתם לב שהעיניים …

כתיבת תגובה