בית / לבית / מנורת קליפס לד חכמה – Utorch

מנורת קליפס לד חכמה – Utorch

תוספת תאורה לכל מטרה

המנורת קליפס החכמה של Utorch היא מנורת לד עם צינור מתכת גמיש באורך 35 ס"מ, וקליפס מתכת חזק שמאפשר לתלות אותה בכל מקום מבלי לתפוס "נדלן" יקר על השולחן.

בין אם אתם מחפשים תוספת תאורה לשולחן העבודה, לקריאה ליד המיטה, או אפילו כתוספת תאורה לצילום.

כבר סקרנו באתר את מנורת התקרה החכמה של Utorch , ונראה שמדגם לדגם חברת Utorch לומדת יותר ויותר טוב איך לעשות את זה נכון.

גם הפעם למרות הגודל הקומפקטי מדובר במנורת לד חכמה שמכילה בקר חכם שמאפשר שליטה מלאה על המנורה באמצעות האפליקציה, כולל תמיכה בעוזרות חכמות Alexa / Google Home / Siri.

הבקר החכם ראו "קופסה שחורה" יושב על הכבל, די קטן ולא מפריע במיוחד.

המנורה היא בעלת חיבור USB כך שניתן לחבר למחשב, או לכל מטען USB אחר בבית. למנורה אין מפסק פיזי אך אישית אני משתמש במפסק USB שהזמנתי בנפרד מוצר שימושי ואדיר בפני עצמו.

כמובן שזה לא חובה וניתן גם לשלוט דרך האפליקציה, אם כי בתור מנורה שבדרך כלל קרובה אליכם, ממליץ גם להצטייד במפסק.

תאורה

גוף התאורה עצמו מכיל שורה של 80 לדים משולבים לבן-צהוב מה שמאפשר לבחור גוון אור בספרקטרום בין 2700K – 6000K ובפשוטות לעבור בין תאורה לבנה לתאורה צהובה שידידותית יותר לעיניים בשעות הערב והלילה.

עוצמת האור לא חזקה במיוחד אך לגמרי מספיקה לטעמי ותורמת מאוד גם כתאורה יחידה וגם כתוספת לתאורה קיימת.

שמחתי לראות גם "זיכרון" של המנורה את המצב האחרון שהמנורה עבדה עליו, למשל אם בחרתם אור צהוב, המנורה תישאר על אור צהוב גם לאחר ניתוק מהחשמל, עוצמת התאורה לעומת זאת מתאפסת בכל ניתוק מהחשמל.

האפליקציה

לאפליקציה שעובדת עם מוצרי Utorch קוראים Smart Life והיא מאוד ידידותית ופשוטה, מאוד דומה לאפליקציית הבית החכם של שיאומי מי שמכיר.

במנורת קליפס החכמה האפשרויות הניתנות לשליטה מהאפליקציה הן מעבר בין אור לבן לצהוב וכל מה שבאמצע, ובנוסף דימר שמאפשר שליטה על עוצמת האור.

כמו כן ניתן לקבוע לוחות זמנים קבועים מראש להפעלה וכיבוי מתוזמנים.

החיבור הראשוני פשוט גם כן, בעת החיבור הראשון של המנורה המנורת לד תהבהב וזה אומר לנו שהיא ממתינה לחיבור, מיד לאחר מכן תוכלו למצוא את המנורה בסריקה האוטומטית של האפליקציה.

שליטה קולית

כן, אפשר גם להפעיל את המנורה ולשנות מצבי תאורה עם פקודות קוליות, יש תמיכה ב – Alexa / Google Home / Siri אני ניסיתי את זה עם Alexa עם Skill מותאם שנקרא Smart Life וזה עובד בצורה נהדרת ולא פחות טוב מהמוצרים החכמים של שיאומי.

פקודות קוליות לדוגמה, המנורה שלי נקראת Office דרך האפליקציה.

  • Alexa, turn on Office
  • Alexa, turn off Office
  • Alexa, set Office light to 50 percent

לסיכום

סקירה בקטנה למוצר שאישית מאוד אהבתי – כמה קטנה ככה שימושית, אם אתם מחפשים פתרון תאורה קומפקטי ורב שימושי ללא ספק המנורת קליפס של Utorch תעשה את העבודה בכל מקום שתשימו אותה.

הפיצ'רים החכמים? נכון די גימיק אבל כשאין בקר פיזי שניתן לשלוט איתו על עוצמת האור\גוון האור השליטה דרך האפליקציה די נחוצה. ובשעות לילה מאוחרות שאין כוח אפילו להזיז את היד למתג גם פקודות קוליות יכולות בהחלט לעזור:).

היכן רוכשים?

ניתן לרכוש את המנורה באתר גירבסט במחיר של 17.99$ עם הקופון בקישור הזה משלוח מהיר עם שליח
ISRAEL Priority Mail(איסוף מתחנת שירות ) בתוספת $0.40

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

ראש ברז אוטומטי מבית שיאומי – Xiaomi ZAJIA Automatic

שיאומי – חיים על אוטומט! אחרי שהתרגלנו לשטוף ידיים עם המקציף סבון האוטומטי מבית שיאומי …