בית / מוצרים נלווים / 25% הנחה בלעדית על מוצרי Tronsmart בגיקביינג – קופון והמלצות

25% הנחה בלעדית על מוצרי Tronsmart בגיקביינג – קופון והמלצות

שיתוף פעולה בלעדי עם אתר גיקביינג מביא לכם הנחה של 25% לכל האביזרים של חברת Tronsmart.

Tronsmart

טרונסמארט הוא מותג סיני מאוד מוכר בעיקר בתחום הסטרימרים וקופסאות הטלויזיה דרכם נחשפנו לחברה עם מוצרים מאוד איכותיים, כבר תקופה ארוכה שהחברה גדלה מאוד בנישה של ייצור של ציוד היקפי כמו מטענים, כבלים, מטענים, מתאמים ועוד אביזרים שונים.

המותגים הסינים מתרבים מיום ליום ומעטות החברות שמייצרות מוצרים באמת איכותיים בעיקר כשמדובר בכבלים, מטענים וציוד היקפי שאנשים נוטים לזלזל בחשיבות גורם האיכות של ציוד שכזה.

מהניסיון שלי עם חברת Tronsmart וגם מפידבקים מחברים בקהילה מדובר תמיד במוצרים איכותיים אם מדברים על כבלים אז עבים וחזקים מטענים עם פלסטיקה איכותית וחיבורים שמחזיקים לאורך זמן.

את המוצרים של טרונסמרט ניתן להשיג בכל מיני אתרים אבל בגיקביינג נמצא השלל הגדול ביותר, גם מבחינת מבחר וגם מבחינת מחירים לכן פניתי באופן אישי לאתר גיקביינג וביקשתי קווטץ' קטן נוסף לחברי קהילת גיקביי בישראל.

נחשו מה? קיבלנו הנחת ענק בלעדית שלא תוכלו למצוא בשום מקום ברשת – 25% הנחה על כל האביזרים שגם כך אני מזכיר כבר נמצאים במחירים מעולים ונותנים תמורה נהדרת למחיר.

המלצות וקופון הנחה

בביטחון מלא אני יכול להגיד שכל אביזר שתזמינו של טרונסמארט לא תתאכזבו, אז אם בא לכם לשוטט ולחפש מציאות בעצמכם תוכלו לעשות זאת בקישור כאן ולראות את כל המוצרים.

למדריך שימוש בקופון הנחה ומדריך גיקביינג

רק אל תשכחו להשתמש בקופון 25% הנחה: GKBTRS25

המלצות

  • המטען המהיר Tronsmart Quick Charge 3.0 עם חיבור ישראלי כולל כבל לבחירה Type-c או Micro USB במחיר 10.49$ עם הקופון: GKBTRS25

  • מצטרף להמלצה של David Cohen מקבוצת הפייסבוק של גיקביי שישיית כבלים מיקרו USB קישור כאן ב-25% הנחה יוצא 6.37$ קופון: GKBTRS25
3 כבלים 1.8מטר
2 כבלים 1מטר
1 כבל 30 ס"מ

  • מטען משפחתי מהיר עם 5 יציאות כולל אחת QC3 וארבעה מהירות רק 18.74$ קישור כאן עם הקופון: GKBTRS25
  • יש גם גרסת בנדל שמגיעה עם 5 כבלים קישור כאן

  • מטען לרכב Tronsmart 2 Ports Quick Charge 3.0 עם כבל Type c מובנה וגם כניסת QC3 נוספת קופון: GKBTRS25 מחיר 11$ קישור כאן

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

משקפיים אנטי אור כחול שיאומי – סקירה והתרשמות

האור הכחול אם אתם יושבים שעות על מחשב, טאבלט, או סמארטפון בטח שמתם לב שהעיניים …

כתיבת תגובה