בית / ספורט / SolarStorm x2-סקירה

SolarStorm x2-סקירה

SolarStorm x2-פנס עוצמתי כפול לאופניים

היום נסקור פריט מאוד חשוב לבטיחות ונוחות רוכבי האופניים, מוצר חובה אצל כל רוכב הוא פנס טוב שיאיר את הדרך בלילה וגם יסמן לרוכבים או אנשים אחרים בדרך שאתם בסביבה.

מחיר: 70 ש"ח הקישור למוכר אמין וזול Aliexpress

 

SolarStorm X2 הוא פנס מומלץ לאופניים וגם נפוץ בקרב רוכבי האופניים, עוצמתי מאוד נותן שדה ראייה רחב, הפנס בנוי מאלומיניום מרגיש מאוד חזק ועמיד לפנס יש 3 רמות עוצמת אור ומצב רביעי של הבהוב. עמיד במים!

הפנס מאוד קל להרכבה על כל אופניים הכי נוח להרכיב אותו על כידון האופניים משום שכך תוכלו לכוון אותו למגוון הזויות הרחב ביותר, החיסרון הוא שאינכם יכולים להזיז אותו לצדדים אלא רק למעלה ולמטה אך שדה האור הרחב שהפנס מפיץ תאפשר לכם לראות בקלות את כל צידי הדרך כאשר עוצמת האור החזקה ביותר נמצאת במרכז ונחלשת לשני הצדדים.

20160417_195340

כאמור, עוצמת הפנס בעוצמה המרבית חזקה מאוד ושני הלדים יספקו לכם כ-5000lm!! בהחלט מטורף אם כי גולשים טוענים שזה פחות עדיין אי אפשר להתבלבל-האור מאוד מאוד חזק. בנוסף הפנס הזה הוא עמיד למים כל החיבורים בין הפנס לסוללה אטומים לחלוטין אם כי לא הייתי סומך על האיטום של הסוללה הייתי מעדיף לכסות אותה בשקית או משהו.

הפנס מגיע עם כל האביזרים המצויים בתמונה: שני גומיות הגדולה מתאימה בדיוק לכידון והקטנה קטנה מידי לטעמי ואינה שימושית במיוחד- אולי תתאים לרצועת קסדה, בנוסף סוללה 8.4v 6400mah, נרתיק בד לסוללה שבאמצעותו גם מחברים אותה לאופניים, וכמובן מתאם חשמלי לשקע חשמלי לטעינת הסוללה.כאשר תחברו את הפנס לסוללה ידלקו 3 נורות חיווי סוללה על הפנס בצבע ירוק אשר הדעות חלוקות לגבי הדיוק שלהן, אני לא נתקלתי בבעיות מיוחדות, לגבי זמן הפעולה של הפנס, אם הוא נמצע על העוצמה הכי גבוהה(הרבה מעבר לדרוש אלא אם אתם נמצאים בחושך ללא טיפת אור) הפנס אמור להספיק לעד 4 שעות, לפי הבדיקה שלי זה אכן כך, אם אתם שואלים אותי הייתי מחליש ומקטין בהרבה את עוצמת נורות חיווי הסוללה שדרך אגב לא ניתנות לכיבוי כי הן נורא מעצבנות אותי בתור רוכב מה שעשיתי זה שמתי טיפת איזולירבנד שחור עליהן, גם כך מעולם לא נתקעתי ללא סוללה עם הפנס הזה-מומלץ מאוד.

20160417_195000
הכפתור הכחול מעביר בין 3 עוצמות תאורה ובין הבהוב

 

20160417_194807
מתחת לפנס ישנם שני תושבות לגומיות ותחתית הפנס קעורה להלבשה נוחה על הכידון

פנס מאוד מומלץ בעיקר בשל מחירו הזול ועמידותו הגבוהה, אם כי ישנם מעט חסרונות:

  • חוסר הנחות בכיוון הזויות לצדדים
  • נורות החיווי סוללה חזקות מידי

כתבה בלעדית נכתב על ידי דניאל GeekBuy

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

נעליים חכמות של שיאומי ?!

שיאומי הכל יכולה כששומעים על עוד ועוד תחומים שחברת הענק שיאומי נכנסת אליהם, קשה שלא …

כתיבת תגובה