בית / סטרימרים ומיני מחשבים / MINIX NEO Z83-4 – מיני מחשב סטרימר חדש של מיניקס

MINIX NEO Z83-4 – מיני מחשב סטרימר חדש של מיניקס

MINIX NEO Z83-4 – מיני מחשב סטרימר חדש של מיניקס

מחיר : פלאש סייל 154.99$ ב-Gearbest קישור כאן

MINIX NEO Z83-4

קבלו בבקשה את ה- MINIX NEO Z83-4 המכשיר החדש מבית מיניקס, אחת החברות המוכרות והנמכרות ביותר בשוק הסטרימרים, בדרך כלל אנחנו רואים מכשירים שלהם עם מפרט זהה למכשירים סינים אחרים אבל עם תג מחר מאוד גבוה יחסית כאן המחיר די הוגן ביחס למפרט בהתחשב שמיניקס היא חברה טובה ושהמכשיר הזה מגיע עם 4 ג'יגה ראם! מריץ וינדוס 10 ואפילו יש אנטנה לקליטת וייפי טובה.

ה-MINIX NEO Z83-4 מזכיר המון את שאר מכשירי מיניקס אשר שומרת על קו נקי ועיצוב אחיד ולא מפתיע במיוחד במכשירים שלה, זה לאו דווקא רע הצורה היא קלאסית קומפקטית ובאמת נוחה לגישה של כל החיבורים וזה גם מה שמסמל את החברה ככה שזה אחלה, המכשיר עצמו עשוי פלסטיק כמו כל המכשירים של מיניקס רק שמתחתיו הוסיפו תחתית מתכת כנראה לעזור בקירור ופיזור החום.

מפרט בקצרה:

Intel x5-Z8300 Quad Core CPU
Intel HD Graphics
64bit Windows 10
4GB DDR3L RAM + 32GB eMMC 5.0 ROM
2.4GHz / 5GHz WiFi

MINIX NEO Z83-4

המכשיר כמובן מגיע עם וינדוס 10 מאוקטב ללא בעיות רשיון מוכן לשימוש, כפי שניתן לראות מלבד 4GB ראם יש למכשיר זיכרון פנימי בנפח 32GB זה לא כל כל מספיק בעיקר בשל העובדה שעם הוינדוס מותקן נשאר זיכרון פנוי של 14GB לערך אבל המכשיר גם מצוייד ב-3 כניסות USB 2 ובכניסת USB 3 אחת ככה שאפשר להכניס כל זיכרון נייד ללא כל בעיה, בנוסף יש חריץ הרחבה לכרטיס זיכרון.

יציאת ה-HD במכשיר וכמובן גם המכשיר עמו תומך בתצוגת 4K ככה שלמי שיש מסך כזה יוכל להינות מאיכות תמונה מרהיבה, הדובדבן שבקצפת הוא האופציה להפעיל עם ה-MINIX NEO Z83-4 שני מסכים במקביל! יש לו יציאת HDMI אחת בגודל סטנדרטי והיציאה השניה Mini DP אפשר להישתמש בשניהם במקביל על 2 מסכים בריבוי משימות לדוגמה סרט במסך אחד ומסמך במסך אחר בדומה למחשבים ביתיים עם 2 יציאות לתצוגה.

לסיכום נראה מכשיר מאוד איכותי של חברה עם שם במחיר די משתלם יחסית המפרט של ה-MINIX NEO Z83-4 מרשים בהחלט ובשל העובדה שיש לו 4 ג'יגה ראם הוינדוס ירוץ בו חלק ואפילו משחקים פשוטים ירוצו בו ללא בעיה.

 

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

מיניקס גאה להציג: MINIX Neo U9-H

Minix Neo U9-H – מיניקס גאה להציג: מיניקס Neo U9-H עדכון מבצע! 15.3.17 עכשיו 129.99$ בגירבסט קוד …