בית / סטרימרים ומיני מחשבים / Mini M8S II 4K- סטרימר זול עם כל מה שצריך

Mini M8S II 4K- סטרימר זול עם כל מה שצריך

Mini M8S II 4K – סטרימר זול עם כל מה שצריך

מחיר: 39$ כרגע המחיר בגירבסט בפלאש כנראה יעלה מעט בקרוב כנראה בטווח של עד 5$ מהמחיר הזה.

קישור לררכישה ב-Gearbest

Mini M8S II 4K

סטרימר חדש יחסית ומושק במחיר מאוד מאוד זול, מה שמבדיל אותו משאר המכשירים בטווח המחירים האלו זה שיש לו 2GB ראם מה ששם אותו בקו אחד עם רוב הסטרימרים בשוק, אם 1GB מספיק להריץ קודי אז 2GB הם מעל ומעבר להריץ קודי וגם המעבד לא רע בכלל. הסטרימר עצמו קטן ונראה מאוד יפה וקומפקטי, מריץ אנדרואיד בגרסה 6 ותומך במקודדים החדישים כמו לדוגמה H.256, כמו כן תומץ בסרטים על לרזולוציה של 4K מרשים בהחלט למכשיר במחיר הזה.

מי אמר שסטרימר חייב להיות יקר? רוב האנשים שאני מכיר אינם ממצים רבע מהיכולות של המכשיר, נכון שכיף שיש את ה"יכולת" אבל בואו נגיד שבסטרימר הזה לא מתפשרים הרבה על יכולת, מבחינת ביצועים הוא לא רע בכלל ועדיין רובכם לא ימצו את יכולותיו בשימוש רגיל של סרטים וגלישה.

למכשיר יש 16GB זיכרון פנימי, שוב קודי לא צריך כל כך הרבה זיכרון ועם כל ההרחבות הקודי לא אמור לשקול יותר מ-2GB , בואו נגיד עוד אפליקציות ודברים על המכשיר, לא אמורה להיות בעיה לרוב המשתמשים וגם במקרה הצורך יש כניסה לכרטיס זיכרון פשוט מוסיפים, המכשיר תומך עד 32GB.

עוד דבר קטן, למכשיר אין אנטנה חיצונית, אם הראוטר נמצא בקצה השני של הבית אז כנראה שיהיו לכם בעיות קליטה, הטווח המומלץ הוא באיזור ה-20 מטר, כמובן שהמצב המומלץ הוא התחברות באופן קווי.

נתוכנים טכניים

Amlogic S905X-מעבד לא רע בכלל מרובע ליבות.
Penta-Core ARM Mali-450.
64bit Android 6.0.-
2GB DDR3 + 8GB eMMC Flash Memory.
2.4GHz WiFi (IEEE 802.11b / g / n):.
● 4K HD .
שלט רחוק מצורף

כניסות ויציאות

 

Mini M8S II 4K

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

מיניקס גאה להציג: MINIX Neo U9-H

Minix Neo U9-H – מיניקס גאה להציג: מיניקס Neo U9-H עדכון מבצע! 15.3.17 עכשיו 129.99$ בגירבסט קוד …

כתיבת תגובה