בית / צילום / סקירת גולשים: Hawkeye Firefly 6S – מצלמת אקסטרים משתלמת
Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera

סקירת גולשים: Hawkeye Firefly 6S – מצלמת אקסטרים משתלמת

Hawkeye Firefly 6S – מצלמת אקסטרים משתלמת

Hawkeye Firefly 6S – סקירת גולשים קישור לרכישה

אז הלכנו והתחדשנו לנו ברחפן חדש באגס 3 (קישור לסקירה). אז מצלמה צריך? צריך.
איך בוחרים מצלמה לרחפן? אחד הדברים החשובים זה הייצוב האוטומטי של התמונה כדי שהסרטים ייצאו כמה שיותר חלקים ללא צורך לקנות גימבל.

המוצרים של Hawkeye הם מצויינים בכל מה שקשור לייצוב אז הם היו הבחירה האוטומטית כאשר הדגם Firefly 6S במחיר נמוך יותר מכיוון שאחיו הצעירים יותר 7S ו- 8S כבר בשוק.
טיפ קטן: כאשר האישה שואלת למה צריך להוציא עוד עשרות דולרים על מצלמה כאשר הרגע קניתם רחפן במאה דולר, אז אומרים: מאמי, זה לא בשבילנו. זה בשביל לצלם את הילדים…. ולמעשה, ה S6 היא הרבה יותר מאשר רק מצלמה לרחפן.

העיצוב:

ל Hawkeye Firefly 6S עיצוב פשוט שנועד לאפשר תפעול פשוט ומהיר בכל מצב. כפתור אחד של הדלקה, לוקח שניה למצלמה להידלק, אח"כ בוחרים צילום תמונות או סרטים עם אותו הכפתור. כפתור אחד של צילום וזהו. כל מה שצריך בשני כפתורים.
מי שניסה לעשות צ'קאין למלון כאשר האישה מתמקחת עם הקבלה, הגדולה מנסה לצייר על השולחנות והקטן מנסה לעשות פיפי על העץ אלומיניום בלובי, לשמור על המזוודות, לא לאבד את מפתחות האוטו ולצלם תוך כדי יעריך את התפעול של ה Firefly.

Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera

Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera

הצילום:

ואיך היא מצלמת? אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהאיכות שלה! למעשה עד כדי כך שבטיולים האחרונים שלנו השתמשנו בה באופן בלעדי ולא במצלמות הגדולות או בפלפונים.

ה-Hawkeye Firefly 6S הרבה הרבה יותר נוחה לצילום מאשר פלאפון וגם האיכות יותר טובה.
האיכות של המצלמה הזו זה משהו שקשה להסביר. צריך לראות את התמונות.
טיפ: לשים את הצילום על לולאה של שניה או שלוש שניות וכשמצלמים פשוט לכוון את המצלמה למטרה ולתת לה לעשות את הקסם שלה. יוצא הכי טוב, במיוחד כאשר רוצים לצלם ילדים או ספורט או כל דבר שלא מוכן להישאר במקום לשניה.
טיפ: יש Burst Mode במיוחד עבור מקרים קשים במיוחד של תחרויות ספורט.
טיפ:ההמלצה שלנו לצילום על רחפן היא לשים את המצלמה על צילום בלולאה עם שניה או שלוש שניות ולהפעיל לפני שממריאים. כך יוצאות המון תמונות טובות, ולפעמים התמונות הלא מתוכננות הן הטובות ביותר.
טיפ: למצלמה יש אפליקציה להורדה עבור פלאפונים שמתחברת למצלמה דרך ה wifi. לא ראינו הרבה שימוש לאפליקציה חוץ מדבר אחד – ברגע שמחברים את הפלפון למצלמה ומעלים את האפליקציה זה מסנכרן את השעון.

ייצוב:

למצלמה ייצוב ג'ירו שמאפשר באופן יחסי צילום סרטונים מאוד חלק, כנראה אחד החלקים שראינו ללא שימוש בגימבל ממונע חיצוני שעולה עוד 100 דולר … למעשה, האופציה הזו היא כל כך טובה שמאפשרת צילום סרטים יפים מאוד גם מרחפנים. כך הגענו למצלמה מלכתכילה.
טיפ: כרטיס זכרון. ע"פ המפרט, המצלמה יכולה לעבוד עם כרטיס של 64 גיגה וזה מה שבדקנו וזה עובד מצויין, בתנאי שהכרטיס הוא Class 10. יש אנשים שטוענים שהמצלמה עובדת להם גם עם כרטיס של 128 גיגה, לשיקולכם.
טיפ: אנחנו ממליצים לעבוד עם הפורמט של 1080×60. נכון שהמצלמה תומכת גם ב 4k אבל בפורמט של ה 1080×60 הסרטים עדיין באיכות מעולה לצפייה בטלויזיה בסלון וגם נשאר מספיק מקום על הכרטיס להמון המון המון סרטים.

צילום מתחת למים:

כן כן, למצלמה סט מלא של עזרים כולל קופסא אטומה לצילום תת מימי. ניסינו וזה עובד מעולה עם תמונות וסרטונים שווים במיוחד.

רק לוודא שמייבשים היטב את הקופסא לצילום התת ימי היטב אחרי הצילומים. וזה עובד הכי טוב כאשר סרטון מתחיל מעל המים, יורד מתחת למים ועולה חזרה שוב.
טיפ: צילום בלילה. הצילום בלילה הוא נקודת תורפה של רוב מצלמות האקשן. ניתן להגיע לסרטים ותמונות סבירים בהחלט בלילה ע"י שינוי ה ISO ופרמטרי EV במצלמה, רק לזכור להחזיר לערכים הרגילים לצילומים למחר בבוקר.

Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Sport HD DV Camera

סיכום:

Hawkeye Firefly 6S היא מצלמת אקשן מעולה במחיר של 60 דולר. מעולה לצילומים בטיולים ומעולה לרחפנים. תפעול פשוט ומהיר, איכות צילום מעולה וייצוב תמונה אוטומטי טוב במיוחד. בנוסף מודים נוספים כמו Burst או צילום בהשהיה או צילום לילה הופכים את המצלמה הזו להשקעה מעולה.

חסרונות:

כן, יש גם חסרונות. למצלמה יש אפקט דג ואופציה לכבות אותו, אבל אז הייצוב האוטומטי מפסיק לעבוד.

מצד שני, אפקט הדג לא באמת מפריע אלא רק בתמונות בודדות מאוד.

בנוסף, למצלמה אין מסך מאחורה כך שקשה לראות מה שמצלמים אבל בצורת העבודה עם מצלמת אקשן זה לא מפריע אלא רק הופך את המצלמה ליותר קשיחה ועמידה לנפילות (וגם לדגם היותר חדש 7S כי יש מסך מאחורי המצלמה).
טיפ: עזרים שכדאי להוסיף: סוללה נוספת עבור ימים עמוסים במיוחד בצילומים בחו"ל (עולה דולרים בודדים). מקל סלפי – גם אם לא מתכננים צילומי סלפי המקל עושה את הצילום להרבה יותר נוח!

Hawkeye Firefly 6S – סקירת גולשים קישור לרכישה

הסקירה נכתבה ע"י חבר בקבוצת גיקביי תודה על ההשקעה ושיתוף חויית הרכישה.

למעבר לכל הסקירות גולשים לחצו כאן

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

X-Cam Sight 2 – המייצב הזול בעולם, שווה משהו?

X-Cam Sight2 – המייצב הזול בעולם, שווה משהו? קישור כאן הסמארטפונים הפכו לכלי צילום משמעותי בחיינו, המצלמות …

כתיבת תגובה