בית / אוזניות / Bluedio F800 – אוזניות בלוטוס עם סינון רעשים אקטיבי

Bluedio F800 – אוזניות בלוטוס עם סינון רעשים אקטיבי

Bluedio F800 – אוזניות בלוטוס עם סינון רעשים אקטיבי ב-50$ בלבד!

גירבסט- קישור כאן

עדכון!! 45.70$ עם הקופון: GBCE קישור כאן

החנות הרשמית של בלודיו באליאקספרס – קישור כאן

Bluedio F800

Bluedio היא חברה שכבר מזמן הרוויחה את המקום שלה בשוק האוזניות, אחרי הדגמים המוצלחים שלה T2 ו-T3+ Turbine אשר עד היום זוכים לשבחים רבים גם ממשתמשים שמשתמשים בהם כבר זמן מה.

החברה מציעה מגוון רחב של אוזניות החל מקטנות ועד לגדולות, ה- Bluedio F800 הם האוזניות הגדולות ביותר של Bluedio עד היום, לא סתם יש להם דרייבר(רמקול) עצום בתוכן של 57MM.

העיצוב שלהן מעט יוצא דופן יש להן צורה מרובעת זה לא משהו שלא ראינו בעבר אבל בהחלט נראה מעניין.

ה- Bluedio F800 הן אוזניות בלוטוס, מה שאני אישית אוהב באוזניות של בלודיו הוא שברוב המקרים הם מאפשרים גם חיבור חוטי ואף מספקים עם האוזניות חוט לחיבור 3.5MM סטנדרטי כך גם במקרה הזה מה שמבחינתי נהדר.

ל-Bluedio F800 יש מנגנון ביטול רעשים אקטיבי אשר ניתן להפעיל או לכבות זהו פיצ'ר שבדרך כלל מאוד מייקר את האוזניות, תפקידו הוא לתת צלילי נגד לרעשים מסביב ובכך בעצם לבטל את רעשי הרקע, לא ניתן למצוא אוזניות אם ביטול רעשים אקטיבי במחירים כאלו מה שבאמת מעלה את השאלה האם הוא אכן עובד כראוי. אם כן בהחלט מדובר בתקדים.

Bluedio F800

מבחינת סוללה-Bluedio ידועים באוזניות שמחזיקות זמן רב להטענה, ב-F800 יש סוללה נטענת של 650mAh שמחזיקה עד ל-30 שעות נגינה על פי הנתונים הרשמיים של בלודיו שזה בהחלט יפה. מלבד זאת האופציה לחבר גם באופן חוטי מה שמבטל את הצורך שלכם בסוללה טעונה כל הזמן.

נקודה נוספת היא הנוחות שהאוזניות האלו יושבות על הראש, החברה מתהדרת בכריות נוחות שלא מכאיבות גם לאורך זמן, ב-T2 למשל אנחנו יודעים שבלודיו לא עשו עבודה כל כך טובה בקטע הזה אבל ב-T3 הנושא השתפר מה שכן מנבא טובות לדגם החדש הזה.

יהיה מאוד מעניין לראות האם האוזניות האלו מיישרות קו עם הדרך היפה שעושה Bluedio בדרך אל ההצלחה, אנחנו דואגים להביא את הדגם הזה לסקירה בהקדם נמשיך לעדכן עליו בקרוב, תישארו מעודכנים:)

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

אוזניות בלוטוס שיאומי איירדוטס – Xiaomi Airdots TWS – סקירה

אוזניות "אלחוטיות באמת" – שיאומי איירדוטס – Xiaomi Airdots TWS תחברו את חברת שיאומי, ה"אפל" …

כתיבת תגובה