בית / סטרימרים ומיני מחשבים / Beelink BT7 Mini PC-מיני מחשב חזק

Beelink BT7 Mini PC-מיני מחשב חזק

Beelink BT7 Mini PC-מיני מחשב חזק

מחיר כרגע 168$ ב-Gearbest קופון: BT7MINIPCES המבצע יגמר בקרוב מאוד קישור כאן

Beelink BT7 Mini PC

מיני מחשב מאוד חזק של חברת Beelink חברה שהוכיחה את עצמה עם הרבה קופסאות טלויזיה מוצלחות במיוחד את חלקן גם ניתן למצוא באתר, כאן מדובר במיני מחשב חזק במיוחד שיכול לשמש כמחשב לכל דבר.

Beelink BT7 מגיע עם ווינדוס 10מותקן ומאוקטב ללא כל בעיות, המכשיר בנוי מאוד טוב הוא עשוי ממתכת שעוזרת לשמור על טמפרטורה נמוכה וגם מקנה לו מראה אלגנטי ויוקרתי.

Beelink BT7

אז למה צריך את זה? ובכן מיני מחשבים זה תחום שמתפתח מאוד בשנים האחרונות, אחרי מבט במפרט של המכשיר הזה ניתן לראות את ההתקדמות, המכשיר מכיל מפרט שלא מבייש גם מחשב שולחני לשימוש בינוני. המכשיר מתחבר באמצעות חיבור HDMI לכל מסך עם חיבור HD ובעצם יכול לשמש כמחשב סלוני לסרטים וגלישה או כמחשב ביתי או אפילו מחשב משרדי, הרי יש כאן כל מה שצריך, ניתן לחבר מקלדת ועכבר כמובן לכניסות ה-USB במכשיר.

Beelink BT7 Mini PC מצוייד במעבד המצויין של אינטל Intel Atom X7-Z8700 Quad-core אשר נותן ביצועים מדהימים גם ביחס למעבד Intel Atom X5 אשר אנחנו כבר רואים אותו הרבה יותר מידי בכל מכשיר אפשרי, הגיע הזמן להתקדם חבר'ה המעבד הזה מגיע במקסימום ל- 2.40GHz! מה זה אומר מקסימום? המעבדים החדשים של אינטל לא נמצאים על מהירות אחידה אלא יכולים להתאים את עצמם למהירות המשתמש באותו רגע בכדי לחסוך בצריכת חשמל ובהתחממות מיותרת.

זכרונות 4GB RAM + 64GB ROM די והותר לדעתי, מי שלא מספיק לו יש אפשרות להרחיב עם כרטיס זיכרון לעוד 128GB וכמובן אפשר לחבר כונן קשיח נייד לכל אחת מיציאות ה-USB במכשיר, למכשיר יש 3 כניסות USB מסוג 3.0.

יש גם גרסאות עם יותר זיכרון פנימי ניתן לבחור באופציות גם 128GB ו-320GB גרסת ה-128GB לא משתלמת כל כך לדעתי בגלל הפער הגדול במחיר לעומת גרסת ה-64GB, אם זאת גרסת ה-320GB אכן משתלמת.

אז הבעיה העיקרית במיני מחשבים מהסוג הזה היא התחממות, בגלל שהמכשירים האלו מאוד קטנים ודחוסים בפנים מיטב החלקים, אם המכשיר לא בנוי נכון ולא מכיל פתרונות קירור לא פחות מתקדמים מהרכיבים שבפנים אנחנו רואים מכשירים שמתחממים עד כדי טיגון ביצת עין עליהם. ה-Beelink BT7 מכיל מאוורר פנימי וגוף קירור ככה שאין לו את בעיית ההתחממות הזו.

עוד בעיה נפוצה במיני מחשבים הוא קליטת WIFI לא טובה במיוחד בשל המחסור באנטנה חיצונית, ה-Beelink BT7 כולל אנטנה חיצונית ובנוסף תומך ב-dual-band 2.4GHz +5.8GHz WiFi מה שאומר שגם אם אתם לא מחוברים לאינטרנט באופן קווי האינטרנט האלחוטי ויקלוט את מיטב הקליטה שהראוטר שלכם מספק.

לסיכום זהו מיני מחשב מאוד מוצלח נראה שמצאו פתרון לרוב הבעיות שמאפיינות את המיני מחשבים המתחרים והגיעו פה למוצר שהוא גם חזק גם איכותי וגם משתלם במיוחד.

למפרט המלא ולרכישה קישור כאן

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

מיניקס גאה להציג: MINIX Neo U9-H

Minix Neo U9-H – מיניקס גאה להציג: מיניקס Neo U9-H עדכון מבצע! 15.3.17 עכשיו 129.99$ בגירבסט קוד …

כתיבת תגובה