בית / אוזניות / Beats New Studio by Dr Dre-סקירה

Beats New Studio by Dr Dre-סקירה

Beats New Studio by Dr Dre
20160414_163715

לפני שאנחנו מתחילים בסקירה אני חייב להגיד שלא הייתי מאלו שרוכשים אוזניות יקרות כאלו מחירם נע בין 750 ל-1200, אתם שואלים אם זה שווה או לא? ובכן אם לפני הקנייה היו לי ספקות שאולי אני לא צריך כאלו אוזניות אחרי ששמעתי בהן לראשונה אני פשוט לא מסוגל לחזור לאף אוזניות אחרות ברמה נמוכה יותר, תדעו לכם שבמקרה של אוזניות כמו גם בהרבה מקרים אחרים הדרך חזרה פשוט לא באה בחשבון,

נתחיל במבנה הכללי, האוזניות עשויות פלסטיק בציפוי מבריק, הן די אלסטיות ומרגישות חזקות, מה גם שנפלו כמה פעמים ולא קרה כלום, בצדדים ניתן למצוא את סמל ה-B האדום המפורסם ברקע כסוף ומעט חיבורי ברזל בין הקיפולים, לא הזכרתי קודם האוזניות מתקפלות, לא לגודל מאוד קטן אבל מספיק בשביל לשאת אותם בקלות בנרתיק המצורף עליו נדבר בהמשך. בנוסף יש את כריות האיטום שעשויות מסוג של חומר הנראה כמו עור גמיש ממש ומתאים את עצמו לאוזן ברמה מושלמת,אני משתמש באוזניות למשך מספר שעות כל יום ולאחר שעתיים שלוש שהאוזניות על הראש יש צורך להוריד אותן מעט לתת לראש להתאוורר, גם מכיוון שהעור של הכריות נעים בהתחלה אבל אחר כך קצת נדבק בעיקר אם חם לכם ואתם מזיעים והסיבה השנייה שפשוט הקפיץ שלהן חזק מעט אולי אפילו מידי לאחר כמה שעות שהאוזניות עליכם תרגישו מעט כאילו הראש שלכם הוא אבטיח שלאט לאט שמים עליו גומיות מה שכן אני לגמרי יכול להבין את זה כי בטווח שהאדם הנורמלי מאזין לאוזניות בין שעה ל-שעתיים ביום אני מעריך הלחץ הזה דווקא מאוד עוזר שהאוזניות יחזיקו טוב על הראש ולא יחליקו כל רגע.

אם כן מה מקבלים?

20160414_164317

שני כבלים איכותיים מאוד ועבים במיוחד בצבע אדום עם ציפוי זהב בחיבורים, כבל usb , מתאם קטן מאוד לחשמל אליו מתחבר כבל הusb וכמובן הכיסוי הנפלא הזה, נדבר מעט על הקופסה,הקופסה הקשיחה הזו היא מאוד איכותית עשויה היטב וממש עוזרת לשמור על האוזניות גם אם זה בתיק עמוס בדברים או במזוודה דבר לא יקרה לאוזניות שלכם!(בשימוש סביר כמובן)

20160414_164202

הכבלים- האוזניות מגיעות עם שני כבלים כאמור זהים באיכותם, אחד מהם עם "שלט" כלומר הלוח הקטן שיש בו את כפתורי הווליום וכפתור מרכזי נוסף -חשוב מאוד!!!הכפתורים האלו יעבדו רק באייפון!!! ניסיתי המון דרכים להפעיל על מכשיר האנדרואיד שלי ללא הצלחה! מאוד מבאס. הכבל השני הוא רק כבל ללא מיקרופון או כפתורים שזה נחמד אבל לא תוכלו לדבר בטלפון בעוד אתם מאזינים למוזיקה.

איכות השמיעה- במילה אחת – מדהימה לא יכולתי לבקש יותר, אני לא אכנס לדקויות של תדרים וכאלה אבל באמת ששומעים מעולה בכל הטווחים בעיקר בנמוכים- באס שומעים פשוט מעולה. לגבי ווליום בואו נגיד שאף פעם לא שמתי על מקסימום אני באופן קבוע נמצא 3-5 רמות לפחות לפני המקסימום בגלל שהעוצמה חזקה ומספיקה לי בהחלט. אם אין לכם אפשרות לשמוע לפני שאתם קונים כמוני אני יכול לומר שתוכלו להיות בטוחים שלא תתאכזבו, האוזניות מצוידות במנגנון ביטול רעשים מתקדם אשר עובד כל הזמן, כאשר אתם מאזינים למוזיקה המנגנון במצב היותר חלש שלו אך מספיק בשביל שלא תשמעו כמעט כלום מסביבכם וכשאתם לא מאזינים המנגנון מתחזק ככה שהאזניות יוכלו לשמש גם בתור "אוזניות שקט" , הן ממש עושות את העבודה מרגישים הבדל גדול כשהאוזניות מכובות או דלוקות, זה לא שלא תשמעו כלום אבל זה בהחלט ישתיק לכם כל מיני רעשים סטטיים מסביב כמו מזגנים מכונות שונות רעשים של כביש מתוך הבית וכאלה.

חיי סוללה- זה הזמן לומר שהאוזניות מכילות סוללה מובנית בשל מנגנון ביטול הרעשים, מעולם לא נתקעתי ללא סוללה, טעינה אחת תיתן לכם בסביבות 20 שעות האזנה וזה אכן בערך הזמן שהגעתי איתם, מלבד זאת הטעינה אורכת כשעה בלבד ומתבצעת באמצעות חיבור Micro USB הפופולארי ככה שגם אם נתקעתם בלי המטען שלהם כל מטען של סמסונג או LG יעבוד, מה שכן אם נתקעתם ללא סוללה האוזניות פשוט לא יעבדו-אין אפשרות לבטל את מנגנון ביטול הרעשים ולהשתמש ללא סוללה.

האוזניות נדלקות אוטומטית באמצעות חיבור השקע של ה-3.5 מ"מ לצד האוזניות וכן גם נכבות אוטומטית כשהכבל בחוץ שזה די נוח, גם ניתן לכבות את האוזניות כאשר הכבל בפנים באמצעות לחיצה ארוכה על הכפתור הקטן בצד זהו כפתור ההדלקה\חיווי סוללה, כאשר האוזניות דלוקות לחיצה אחת עליו תראה לכם מתוך 5 נורות לד קטנות כמה סוללה נשארה לכם כמו בתמונה:

20160414_164403

דבר נוסף שארצה לציין לטובה זהו כפתו ההשתק בצד האוזניות כפתור גדול ונוח המסתתר מתחת ללוגו- לחוצה על הלוגו ישתיק לכם את האוזניות לחלוטין באופן מיידי במעט "פייד אאוט" כולל את המנגנון לביטול הרעשים ככה שאם אתם צריכים לשמוע משהו דחוף או מישהו מדבר אתכם זה מאוד עוזר.

סיכום:

אוזניות פשוט איכותיות בהכל בין אם זה באיכות הבניה בעמידות ובסאונד וגם בדברים בקטנים ביטס הצליחו בגדול באוזניות האלו.

מעט חסרונות: זה שאי אפשר לבטל את מנגנון ביטול הרעשים, הכריות לא ניתנות להחלפה ונראה שזה הדבר היחיד שמתבלה באוזניות משום שהן כל הזמן על האוזן, הקשת מעט לוחצת.

20160414_164006

 

כתבה בלעדית

מאת דניאל GeekBuy כל הזכויות שמורות

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

אוזניות בלוטוס שיאומי איירדוטס – Xiaomi Airdots TWS – סקירה

אוזניות "אלחוטיות באמת" – שיאומי איירדוטס – Xiaomi Airdots TWS תחברו את חברת שיאומי, ה"אפל" …

כתיבת תגובה