בית / קניות מאמזון / קניות מומלצות מאמזון #2 – תיק אדידס, Slime, מנעול וקונטיגו

קניות מומלצות מאמזון #2 – תיק אדידס, Slime, מנעול וקונטיגו

בקטגוריה זו אשתף קניות מומלצות מאמזון, אלו לא סקירות אלא רק הצגת הפריטים בכמה מילים והאם הקניה היא מוצלחת ומומלצת והאם לא.

עד כה לא תיעדתי את הרכישות שביצעתי באמזון מהסיבה שרוב המוצרים הם קטנים ולא דורשים סקירה, עדיין החשק לשתף גובר מהזמנה להזמנה ואף פעם לא מאוחר להתחיל:)

במוצרים זולים יחסית מאמזון המטרה היא להגיע לכמה שיותר פריטים בערך כולל של פחות מ-75$ בכדי לנצל את דמי המשלוח, ולא לעבור את רף המכס.

באמזון לרוב עלות המשלוח של פריט בודד ב-10$ לעומת 5 פריטים ב-70$ כמעט זהה.

קניות מומלצות מאמזון #2

כל הקניה עלתה ביחד 99$ כולל משלוח עד הבית, סך עלות המוצרים היא USD 71.38 לכן אין חיוב נוסף על מיסים

תיק אדידס, 2 בקבוקי קונטיגו גדולים, מנעול חוליות מתקפל לאופניים, חומר נגד פנצ'רים מחיר סופי בשקלים כ-350 ש"ח

תיק ספורט אדידס – adidas Alliance II Sackpack

תיק ספורט של אדידס  קישור כאן התיק מאוד הפתיע באיכות החומרים זה לא ניילון פשוט ודק אלא ממש חומר עבה, הריצ'רץ  איכותי מאוד איכות התפירה גבוהה והגודל מאוד נוח, מגבת, בקבוק מים וישאר לכם עוד המון מקום התיק מכיל המון תאים קטנים ובהחלט מומלץ, בתוך הקישור ישנם בסביבות ה-30 שילובי צבעים ככה שבתוח תמצאו את עצמכם שם, גברים ונשים כאחד.

2 בקבוקי קונטיגו – Contigo AUTOSEAL

מוצר 1 קישור כאן (להוסיף פעמיים לעגלה) זהו אחד המוצרים הכי טובים שניתן להוסיף לעגלה באמזון כמעט בכל קניה, המוצר זול, איכותי ותמיד שימושי, מדובר בעצם בבקבוק מים עם אטימה חכמה יש לחברה עשרות דגמים של בקבוקים, האמת שזה ספציפית טיפה גדול ממה שציפיתי כמעט 1 ליטר (34OZ) יש גם יותר קטנים 24OZ תלוי מה אתם מעדיפים אבל עדיין לא שתיתם מבקבוק מים עד שלא שתיתם מקונטיגו 🙂 זה עד כדי איכותי ונוח – מומלץ!

מנעול מתקפל לקורקינט ולאופניים – INBIKE 8 Joints Alloy Steel Folding Bike Lock

המנעו מאוד קומפקטי, הייתי מציע אותו בעיקר לקורקינטים כי בד"כ אין שם איפה לשים מנעול גדול. זהו מנעול חוליות מתקפל מרגיש חזק ובטוח אבל זה אחד הדברים שהכי קשה לדעת אלא אם יש לכם פורץ שתוכלו להתייעץ איתו.

אישית אני עדיין לא מרגיש בטוח לנעול את הקורקינט לעמוד ולהשאיר לבד אבל זה נכון אצלי לגבי כל מנעול. אם לדוגמה אני בבית קפה או בחנות קרובה למקום הנעילה או בקשר עין זה בהחלט שימושי.

חומר אנטי פנצ'רים לאופניים\קורקינט – Slime 10004 Tube Sealant

Slime 10004 Tube Sealant קישור כאן את החומר הזה הזמנתי בכדי למנוע פנצ'רים באופניים ובקורקינט על פי הביקורות אפשר להגיד להתראות לחנות אופניים אז אמלא אשתמש ונראה:)

בבקבוק יש 16OZ ועל פי הפירוט באופניים גדולים צריך לשים כ-4OZ בכל גלגל ככה שזה יספיק ל-4 צמיגים גדולים או יותר במקרה של אופניים מתקפלים עם צמיג קטן או קורקינט.

 

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

כתיבת תגובה