בית / מוצרים נלווים / זרוע לטאבלט או לסמארטפון-סקירה

זרוע לטאבלט או לסמארטפון-סקירה

זרוע מתכווננת לטאבלט או לסמארטפון-סקירה

זרוע לטאבלט-היום נציג בפניכם מוצר שהוא באמת חובה לכל בית, המון אנשים מחזיקים המון מכשירים סלולארים טאבלטים, סמארטפונים ומה לא- לכן המוצר הבא מאוד יעזור לכם, יתן לכם נוחות מירבית בצפיית סרטים, משחקים וגם הצגת תמונות.

מחיר :70 שח כולל משלוח! לקנייה מוכר זול ואמין Ebay

למי ממכם שיש ילדים בבית יודע שהטאבלטים והמכשירים הסלולרים כבר חלק מהם לצערנו, הם הולכים איתם לכל מקום, שמים אותם על הברכיים במגע מתמיד עם הגוף וגם אנחנו באותו האופן מזיקים לעצמנו. המוצר הבא יאפשר לכם לקבע את המכשיר\טאבלט לשולחן או למיטה בצורה מאוד נוחה שכך לא תיאלצו להחזיק אותם ביד זמן רב ותיהנו גם מנוחות וגם מקרינה מופחתת בשל המרחק מהמכשיר.

 

מעמד-2
זוויות רחבות ואין סוף אפשרויות

כמו שניתן לראות המוצר מתכונן בכל צורה שהיא גם מסתובב על צירו בחלק שמחובר לשולחן, וגם הזרוע מתכווננת וננעלת איך שתרצו בנוחות על ידי הברגים, המוצר מתאים למכשירים בגודל שבין 4 אינץ' ל- 10.6 כך שמתאים גם לאייפדים וגם לרוב המכשרים הסלולרים, הראש(החלק המחזיק את הטאבלט)לא הכי איכותי שיש אבל הוא לגמרי עושה את העבודה וגם כולל גולה באחוריו אשר מאפשרת למתקן לסובב רק את הראש בכל מיני זוויות כך שבאמת מבחינת נוחות תוכלו להתאים לכל מקום.בכדי לקבע את הזרוע לטאבלט למקום כלשהו תצטרכו להבריג אותו בעזרת המלחציים מתאים מאוד למיטה או לשולחן או סתם לאיזו שידה שאפשר להבריג עליה את המלחציים- זו שיטה שאני מאוד אוהב כי בניגוד לשיטת הקליפסים- זה באמת מחזיק לאורך זמן.

מעמד-3

האורך הכללי של הזרוע לטאבלט מגיע ל-80 ס"מ כאשר המתקן פתוח ועומד לחלוטין!! זה בהחלט ארוך מאוד אולי אפילו מידי- תלוי בשימוש שלכם אבל משום שאפשר לקפל אותו לשניים ועדיין להינות ממגוון רחב של זוויות הוא עדיין די קומפקטי (40 ס"מ מקופל) ונראה מאוד טוב על השולחן, אנו נסקור מעמדים נוספים בהמשך אך זה בהחלט ראוי להיות אחד מהטובים ביחס המחיר-תמורה אני מזכיר בסך הכל 70 ש"ח כולל משלוח.

מעמד 1

נכתב על ידי דניאל-כתבה בלעדית GeekBuy

התמונות לקוחות מהקישור לאיביי

לקנייה מוכר זול ואמין Ebay
תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

משקפיים אנטי אור כחול שיאומי – סקירה והתרשמות

האור הכחול אם אתם יושבים שעות על מחשב, טאבלט, או סמארטפון בטח שמתם לב שהעיניים …

תגובה אחת

  1. בדיוק מה שאני צריכה בשביל האייפד !!

כתיבת תגובה