בית / סלולר / XIAOMI 20000mAh סוללת גיבוי-סקירה

XIAOMI 20000mAh סוללת גיבוי-סקירה

XIAOMI 20000mAh סוללת גיבוי-סקירה

מחיר 29.99$ ב-Geekbuying , אין בעיה של משלוחי סוללות לארץ דרך Geekbuying קישור כאן

 XIAOMI 20000mAh סוללת גיבוי

המטען הנייד בצורתו החדשה של שיאומי עשוי מפלסטיק קשיח בגימור מחוספס ונראה טוב במיוחד, בשונה מהמטענים הקודמים של Xiaomi שהיו בחלקם החיצוני עשויים ממתכת. המטען אמנם לא קל במיוחד שוקל בסביבות 340 גרם שזה לא מעט למוצר שאמור ללכת איתכם לכל מקום אבל מצד שני זה מעט יחסית לסוללות גיבוי אחרות בנפחים דומים.

הסוללה  XIAOMI 20000mAh הגיעה ארוזה  באריזה קטנה וקומפקטית ומצוידת בכבל הטענה קצר ושימושי במיוחד שיכול לשמש גם לטעינת הסוללת גיבוי וגם לטעינת מכשירים עם חיבור מיקרו USB, לסוללה 2 יציאות הטענה אשר יכולות להטעין 2 מכשירים במקביל, המתח היוצא נקבע לפי המכשיר שמחובר לסוללה ומתאים את עצמו אוטומטית בין 3.6V ל-5.1V.

הסוללה נטענת דרך חיבור Micro USB שנמצא בין 2 יציאות ה-USB הטעינה של הסוללה עצמה תומכת בטעינה מהירה 2.0 מה שאומר שניתן להטעין את הסוללה מהר יחסית, בכל זאת מדובר ב-20000mAh ככה שטעינה מלאה תארך כ-6.5 שעות, בזכות הטעינה המהירה של הסוללה ניתן להטעין את הסוללה תוך כדי הטענת מכשירים אחרים דרך הסוללה במקביל שזה מאוד שימושי, במקום לחבר את הסמארטפון למטען חברו את הסוללה למטען ואת הסוללה לסמארטפון וכן גם תטענו את הסמארטפון וגם את סוללת הגיבוי במקביל.

תאמינו או לא, בגלל שהטעינה המהירה של הסוללה כל כך טובה תוכלו להטעין שני סמארטפונים במקביל תוך כדי טעינת הסוללה עצמה והסוללה אכן תיטען בזמן ההטענה של המכשירים.

XIAOMI 20000mAh

הסוללת גיבוי  XIAOMI 20000mAh היא אחד המוצרים הכי שימושיים שרכשתי ב-30$, אני מרבה לקנות שטויות זו בהחלט לא שטות , בשבועיים שהסוללה אצלי היא הטעינה לי המון מכשירים החל מהמכשיר הסלולרי האישי שלי סמסונג גלקסי נוט 3, נמשיך לשעון החכם, טאבלט,ואפילו מוצרים שלא חשבתי שאני אצטרך להטעין ואז נזכרתי ב-XIAOMI 20000mAh ששוכב לי בתיק.

במהלך השבועיים האחרונים לא התחברתי בכלל לשקע החשמל בבית לשם הטענה של המוצרים שהזכרתי לעיל ולא רק בשביל הסקירה אלא בעיקר מהסיבה שזה מאוד נוח להטעין מהסוללת גיבוי מאשר בשקע החשמל בקיר לא צריך לחפש עם איפה יש שקע ולדאוג לכבלים ארוכים, פשוט מתחברים לסוללה.

אז קצת נתונים על הסוללה הזו, מתפארת במספר 20000mAh שזה המון! אני לא מבין גדול בזרמים חשמליים ובנפחים אבל הסוללה של המכשיר הסלולרי שלי היא 3200mAh בחישוב פשוט הסוללה אמורה להטעין לי את הפלאפון כ-6 פעמים לערך ובכן אני הצלחתי להטעין את הגלקסי נוט 3 שלי כ-5 פעמים בערך ועוד נשאר בסוללה מעט כנראה בשל העובדה שהטענתי את המכשיר כשהגיע לרמת סוללה של 1-5% ולא 0% השתדלתי לא להשתמש במכשיר הסלולרי בזמן הטעינה כדי לנסות לבחון באמת את הנפח של הסוללת גיבוי.

הסוללה הפנימית היא מבית LG

XIAOMI 20000mAh

אז אחרי שבמשך שבועיים חרשתי על המטען הזה והוא עבד אצלי דיי קשה אני אכן יכול לאשר שהנפח של המטען הוא באיזור ה-12700mAh הטענתי איתו כ-6 פעמים טעינה מלאה של הנוט 3 שלי ועדיין המטען לא נגמר לגמרי, זאת כנראה מכיוון שלא הטענתי את המכשיר כשהגיע ל-0% סוללה אלה בין 1-5% ככה שאני מניח שזה תרם לו קצת.

הסוללה אינה מתחממת באופן חריג בעת הטעינה, היא אפילו מצליחה לשמור על טמפרטורה קרובה לטמפרטורת החדר, הטעינה של הסוללה בסמארטפון שלי 3200mAh ארכה כשעה וחצי.

למכשיר יש 4 נורות חיווי סוללה המציגות כמה סוללה נשארה במהלך ההטענה הנורות יהבהבו מידי פעם בכדי להראות לכם כמה נשאר ובנוסף יש גם כפתור בצידי סוללת הגיבוי שלחיצה עליה תיתן אינדיקציה מיידית בכל מצב של כמה סוללה נשארה.

XIAOMI 20000mAh

סיכום

אסכם ואומר שאני מאוד מרוצה מהסוללה הזו, לא רואה בה חסרונות מיוחדים מלבד הגודל והמשקל,אבל שוב הכל יחסי זו לא סוללה בעלת נפח נמוך של 5000mAh אלא סוללה רצינית שיכולה להחזיק לבערך שבוע של שימוש ממוצע ללא להתחבר בכלל לקיר, סוללה כזו לא הכי מתאים להכניס בתוך הכיס היא מאוד תכביד עליכם אבל מושלמת למי שמסתובב עם תיק או שיש לו מקום אחר לקחת אותה איתו.

המלצה קטנה- הקפידו לשמור על הסוללה במקום קריר, סוללות לא אוהבות חום הדבר גורם לבלאי מהיר של הסוללות, בנוסף אמליץ לא להשאיר את הסוללה ריקה, סוללות ליטיום אינן סובלות מאפקט איבוד הזיכרון כמו הסוללות של פעם לכן אל תפחדו להטעין את הסוללה הרבה ולשמור עליה מלאה.

מחיר 29.99$ ב-Geekbuying , אין בעיה של משלוחי סוללות לארץ דרך Geekbuying קישור כאן

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

סמארטפון – Lenovo K5 Note – שיאומי פנו מקום!

Lenovo K5 Note 3/32GB K5 Play? תשכחו מהדג רקק הזה, לנובו (Lenovo) מנסה להתחרות עם …