בית / שעונים חכמים / +NO.1 D5 סקירה שעון חכם אנדרואיד

+NO.1 D5 סקירה שעון חכם אנדרואיד

+NO.1 D5 סקירה שעון חכם אנדרואיד 5.1 עם עברית

+NO.1 D5 סקירה

שלום לכולם חברים יקרים !

ראשית אספר שלפני כשבועיים קיבלנו את השעון החכם של החברה המצויינת NO.1 , קישור לאתר הבית שלהם : http://en.001phone.cn/product-no-1-d5-plus-smartwatch-124.html.

את השעון רכשתי מאתר Gearbest שם נמכר במחיר הזול ביותר, כרגע במחיר 102.99$ קישור כאן

!!!עדכון חם!! הצבע השחור ב-100.99$ קישור כאן

במהלך השבועיים הללו, שמתי לעצמי מטרה לבחון האם שעון שעולה בסביבות ה110$ יכול לתת תמורה טובה למחיר הן מבחינת ביצועים, חווית שימוש , סוללה ותקשורת (ניתן להכניס כרטיס סים לשעון).

מבט כללי

המסך 1.3 אינץ' באיכות מצויינת ונוחה, גודל מסך שכזה מקנה לשעון גודל רגיל שלא שונה משעונים רגילים או מושך תשומת לב לעניין הגודל.

לגבי העיצוב של השעון, ניתן לקבלו בצבע שחור או בצבע כסף אך בשניהם יש רצועת עור שחורה שמרגישה מאוד איכותית ונוחה על היד . הגימור איכותי מאוד והרצועה מחוזקת היטב אל השעון. כאן נספר שיחד עם השעון קיבלנו מגן מסך שעושה עבודה מצוינת ותחנת עגינה נחמדה שמשמשת כמטען לשעון.

+NO.1 D5ּּּ

מפרט טכני

 • אנדרואיד בגרסה 5.1 עם עברית מלאה כולל מקלדת בעברית
 • מסך 1.3 אינץ'.
 • WIFI,GPS
 • מעבד 4 ליבות מתקדם של חברת MTK  בעל מהירות 1.3GHZ
 • 1GB זכרון לעבודה מהירה ותצרוכת חשמל מצויינת עליה נרחיב בהמשך.
 • כרטיס סים ננו תמיכה בתדרים שמתאימים לישראל : GSM: 850/900/1800/1900MHz
  WCDMA: 850/1900/2100MHz
 • 8GB לאחסון של קבצים (ככונן נייד) , מוזיקה, תוכנות וfaces/THEMES לשעון עצמו.
 • מד צעדים,מד דופק

אישית פחות השתמשתי באפשרות של הכרטיס סים בשעון כי יותר עניין אותי השימוש בו באמצעות WIFI והנאה מהפונקציות שלו בתור שעון חכם.

מבחינת חומרה אציין שמרבית השעונים מגיעים עם חומרה של 512MB ו-4GB בדומה לדגם הקודם של NO.1ה-D5 הרגיל, ה-+NO.1 D5 מגיע עם זיכרון ראם כפול בנפח 1 ג'יגה וכמו כן זיכרון פנימי כפול בנפח 8 ג'יגה ואכן מקדים את זמנו וזאת גם ביחס לשעונים ברף מחיר כפול ומכופל מתג מחיר זה.

הd5+ הוא למעשה מכשיר אנדרואיד עצמאי לכל דבר והוא בעל יכולת להסתנכרן מול GOOGLE PLAY  וניתן להוריד אפליקציות שימושיות לשעון כמו אפליקציות ריצה, GPS , מוזיקה וכו'. לשעון יש אפליקציית YOUTUBE מובנית שעובדת בצורה טובה מאוד וניתן לראות סרטונים ולבצע חיפוש כרגיל. בנוסף,  בשעון מותקנת אפליקציית Whatsapp  אך עם זאת אפליקציית המסרים הידועה אינה מאפשרת שימוש של קו אחד/מספר בשני מכשירים כך שתוכלו להשתמש בה או בפלאפון האישי או בשעון ולא בשניהם במקביל.

+NO.1 D5ּּּ+NO.1 D5ּּּ

מלבד האפשרות של השעון להיות עצמאי לחלוטין ניתן גם להתחבר לסמארטפון באמצעות בלוטוס עם אפליקציה שמאפשרת את התקשורת הזו ושמה : WATCH HELPER. למעשה, אפליקציה זו מסתנכרנת עם הסמארטפון באמצעות בלוטוס ותאפשר לכם לקבל הודעות וגם הודעות WHAT’S UP לשעון וגם תתריע לכם ברטט וצלצול שתבחרו על אותן התראות שתבחרו לסנכרן עם השעון, בשימוש שכזה לא ניתן להגיב להתראות.

לסנכרון באמצעות בלוטוס יש גם אפשרויות סנכרון מידע כמו דופק, שריפת קלוריות וכדומה בדומה לשעונים חכמים רגילים.

ל+NO.1 D5 יש מד דופק לב שעובד בצורה מצוינת ומנטר את הדופק שלכם בכל רגע נתון (אם תבחרו ) ואפליקציית ספורט שפועלת ברקע של השעון ומציגה לכם היסטוריית צעדים שאתם עושים כל הזמן תוך חישוב הקלוריות ששרפתם בהתחשב במשקל, בגובה ובמגדר.

במהלך השבועיים, הקפדתי להסתובב עם השעון במקומות מוארים יותר ומוארים פחות על מנת לבדוק את מסך השעון והנראות שלו. אני שמח לומר שהמסך מפתיע ואין שום קושי לראות את המסך בבירור בכל התנאים. כמו-כן ניתן לשלוט ברמת הבהירות ע"י לחיצה ארוכה על כפתור הבית ולבחור בין 3 רמות ( הקפדתי להשאר על מצב 2).

ביצועים וסוללה

סוללת המכשיר בעלת קיבולת של 450MAH ומצאתי את עצמי מדליק את השעון לפחות 5-6 פעמים בשעה ובסוף יום נותר לי אחוז סוללה סביר בהחלט של 40%-50% . יש לציין שהשימוש בסוללה תלוי בחיבור BLUETHOOTH ואם הוא במצב כבוי או דלוק וגם בחיבור ה-WIFI .  חיבורים אלו כפי שציינתי, מאפשרים למכשיר להסתנכרן עם הסמארטפון וה-WIFI מאפשר הורדת אפליקציות מהPLAY.  בסה"כ סוללת השעון מספיקה ליום-יום וחצי של שימוש אינטסיבי ברמת בהירות 2 (מספיק לרוב המצבים). בנוסף, ניתן להעביר את השעון למצב חסכון בחשמל שמבטל את כל הקישוריות של השעון וביניהם: WIFI ,BLUETHOOT  ורשת וכך חוסך משמעותית בצריכה.

אחד הדברים היותר מעניינים וכייפים שיש ב-+NO.1 D5 הוא היכולת להחליף ולשנות THEMES  או בשמם השני ברשת-FACES. נציין שאפשרות שכזו ומגוון כזה של FACES לא קיים בהרבה שעונים ובטח לא בשעונים של החברות המובילות שמצקות במבחר וייתכן שיעלה גם כסף בעתיד. לd5+ יש אינסוף מסכים אפשריים שמאפשרים למשתמש להחליף את נראות השעון שברקע בצורה מאוד מאוד פשוטה. פותחים תיקייה בשם CLOCKSKINS ואליה "זורקים" את הfaces  החדשים שמגיעים בתצורה של תייקיה בשמו של הסקין. קיימים ברשת מספר אתרים שעוסקים בזה ותוכלו להתרשם מכמה מהם כאן בכתבה ובאתרים :

https://plus.google.com/communities/109827242607524552712

השעון עובד במהירות גבוהה מאוד והמסך מגיב במהירות וללא עיכובים אפילו שמריצים על הסקינים במהירות אין לאגים או תקיעות במסך. כל זה מתאפשר בזכות המעבד וכמות הזכרון הגבוהה בשעון.

+NO.1 D5 מדריך מקוצר להתקנת סקינים:

1.חבר את השעון למשטח העגינה שלו ואת כבל ה-USB למחשב.
2.וודא שהחיבור על מצב MTP – העברת נתונים .
3.צור תיקייה בשם הבא: ClockSkin בזכרון המכשיר.
4.הורד קובץ ZIP מהאתרים המובילים להורדת FACES קישור וחלץ ממנו את התיקייה ( בדר"כ שם התיקיה כשם הסקין) והעתק/העבר אותה לתיקייה שיצרת בסעיף 3.
5.נתק את השעון והסקינים יותקנו ויופיעו ע"י לחיצה ארוכה על השעון הנוכחי וימינה/שמאלה לחיפוש הסקין החדש.

 • הביצוע על אחריות המשתמש בלבד! חשוב מאוד לא למחוק דרך המחשב סקין שנמצא כרגע בשימוש זה יכול לגרום למוות(בריק) של השעון שקשה מאוד לשחזר

דוגמאות לסקינים שהתקנתי-כמעט כל יום יש חדשים

+NO.1 D5ּּּ +NO.1 D5ּּּ +NO.1 D5ּּּ

+NO.1 D5ּּּ
כמה סקינים שהתקנתי על השעון

סיכום

לסיכום, +NO.1 D5 מדובר באחד השעונים החכמים סינים המעניינים ביותר, שעון במחיר שכזה נותן פייט מוצדק וראוי לשעונים אחרים כמו ,LG,APPLE,SONY שעולים פי 4 או 5 ממנו אבל לדעתי אין שום צורך בהם שמוצר כזה קיים בשוק ומאפשר את אותם הדברים ואפילו מעבר. אני מאוד נהנה עם השעון וכחובב שעונים מושבע אני יכול לומר שניתן בקלות להתמכר אליו ויהיה קשה מאוד להסיר אותו ממכם, גם מבחינת מראה וגם מבחינת איכות מתחיל מהמסך המדהים וממשיך לממשק האנדרואיד והקהילה המפותחת שממשיכה לפתח עבור השעון סקינים חדשים כמעט מידי יום, אני ללא ספק מרוצה ומגדיר את הקניה כמוצלחת ביותר.

תודה רבה שקראתם והקדשתם מזמנכם.

את השעון רכשתי מאתר Gearbest שם נמכר במחיר הזול ביותר, כרגע במחיר 102.99$ קישור כאן

!!!עדכון חם!! הצבע השחור ב-94.99$ עם הקופון: no.1 d5 קישור כאן

אתם מוזמנים לשאול ולהגיב ואף להעיר את הערותיכם/הארותיכם כאן ובקבוצה שלנו בפייסבוק.(קישור)

 

 

תגובות פייסבוק

נושא Shalev Geekbuy

בדוק גם את זה

Zeblaze THOR

Zeblaze THOR – שעון חכם עם אנדרואיד – סקירה

תגובות פייסבוק Banggood.com Zeblaze THOR 1.4inch Super AMOLED 400*400 1GB+16GB GPS WIFI with SAMSUNG... $134.99 …

כתיבת תגובה