בית / מוצרים נלווים / סקירת גולשים: מקלט טלוויזיה לסמארטפון DVB-T2 MyGica PT360

סקירת גולשים: מקלט טלוויזיה לסמארטפון DVB-T2 MyGica PT360

סקירת גולשים: מקלט טלוויזיה לסמארטפון DVB-T2 MyGica PT360

מקלט טלוויזיה לסמארטפון

אז על מה בעצם מדובר? הPT360 הוא בעצם מקלט טלוויזיה לסמארטפון שקולט את ערוצי "עידן פלוס", ערוצי הטלוויזיה הבסיסיים, ביניהם ערוץ 2 ,הערוץ הראשון, ערוץ 10 ,חינוכית 23 ,33 ,ו99 ,כמו כן ישנם מגוון רחב של תחנות רדיו ובעתיד גם יתווספו ערוצי טלוויזיה נוספים.

המקלט מתחבר למכשיר הסמארטפון בחיבור מיקרו USB רגיל ובעזרת אפליקציה מאפשר לסרוק את הערוצים סביבכם בתדרים ובמדינה שבחרתם.

חשוב לומר שהצפייה נעשית ללא שימוש באינטרנט כלל.

מה בערכה?

מקלט הטלוויזיה, אנטנה בסיסית ניידת וגמישה לשימוש בסיסי, אנטנה מתכתית מתקפלת (כמו של רדיו), ואנטנה גדולה עם כבר מאריך בעלת 2 אנטנות מתכתיות מתקפלות, לקליטה במקומות בעלי קליטה נמוכה יחסית.

עיצוב ואיכות בנייה

המכשיר מרגיש עמיד ואיכותי, מפלסטיק קשיח בצורה מלבנית עם קצוות מעוגלים, קטן מאוד ובעל כניסה לאנטנה ויציאת מיקרו USB לסמארטפון. גם האנטנות של המכשיר מרגישות איכותיות, לאנטנה הגדולה אפשר לחבר 2 סטנדים, אחד למשטח חלק ואחד שנתפס באמצעות קליפס.

לדעתי היה מעולה אם היו מוסיפים כניסת מיקרו USB למכשיר שתאפשר את הטענת המכשיר בזמן הצפייה מאחר והצפייה צורכת המון סוללה.

נוחות

המקלט טלוויזיה לסמארטפון קל מאוד וכמעט לא מורגש בשימוש עם האנטנה הבסיסית. על מנת לצפות בערוצי הטלוויזיה יש להוריד אפליקציה בשם HD PadTV ,לדעתי צריכה לעבור כמה ליטושים אך בסה"כ לא תעשה בעיות ותאפשר צפייה טובה.

תפעול האפליקציה מאוד נוח וידידותי למשתמש, ניתן להעביר ערוצים בהנפת אצבע, או להכנס לתפריט ולבחור את הערוץ הרצוי, ישנה אפשרות הקלטה, יחס צפייה ועוד כמה אפשרויות נחמדות.

ביצועים

ניסיתי את המקלט טלוויזיה לסמארטפון ב2 מקומות שונים, בבית ובקניון. בבית המכשיר פעל בצורה רציפה, שידור כמעט חלק לגמרי, איכותי ונוח לצפייה, אפילו עם האנטנה הבסיסית ביותר. אפשר ממש להשוות אותו לצפייה בטלוויזיה רגילה, באמת שאין הבדל.

בקניון המכשיר התקשה מאוד לשדר, אך רק כאשר השתמשתי באנטנה הגדולה הצלחתי לאתר שידור אך עדיין הוא לא היה יציב ב%100. חשוב לומר שבקניון יש כמות גדולה של בטון מסביב למבנה שמפריעה מאוד לקליטה, אפילו למכשירים סלולריים.

לאחר כ10 דק' צפייה, המקלט מתחיל טיפה להתחמם, לא משהו שאמור להפריע.

סיכום

יתרונות

  • קטן מימדים
  • קליטה טובה ורציפה
  • נוח וקל לתפעול
  • מגיע עם 3 אנטנות

חסרונות

  • אפליקציה קצת "באגית" בעיקר בהפעלה
  • צורך הרבה מהסוללה

שורה תחתונה

סה"כ מכשיר מעולה למי שרוצה לצפות בטלוויזיה בצורה ניידת, בטיולים או אפילו בעבודה (בהנחה שאתם לא עובדים בקניון), גם אם אין לכם טלוויזיה בחדר זה יכול להיות תחליף מעולה אך אל תשכחו להטעין את הסמארטפון מראש מכיוון שכנראה תוך שעה עד שעה וחצי הסוללה תיגמר. עושה את העבודה שמצפים ממנו שיעשה בצורה טובה, קל לתפעול, ונוח לשימוש.

איפה רוכשים?

אליאקספרסס 22$ קישור כאן

דבר העורך

תודה רבה לדוד כהן על הסקירה הנהדרת והמקיפה, אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים להשאיר כאן בתגובות או בקבוצת הפייסבוק קישור כאן

לאחרונה סקרנו באתר מקלט טלויזיה אחר שקולט DVB-T ההבדל ביניהם שההתקן ש-דוד סקר לנו כאן יכול לקלוט גם DVB-T2 מה שאומר איכות גבוהה יותר ברגע ששידורי עידן פלוס יתמכו בזה, בנוסף ההתקן הזה מגיע עם אנטנה מורחבת מה שמבטיח קליטה טובה גם במקומות שההתקן שאני סקרתי יכשל בהם, מצד שני הוא עולה פי 2.

עדיין שניהם מוצרים מעולים ושכל אחד יעשה את השיקולים שלו מה הוא מעדיף

לסקירה על ההתקן השני קישור כאן

תגובות פייסבוק

נושא GeekBuy

בדוק גם את זה

משקפיים אנטי אור כחול שיאומי – סקירה והתרשמות

האור הכחול אם אתם יושבים שעות על מחשב, טאבלט, או סמארטפון בטח שמתם לב שהעיניים …

כתיבת תגובה